Leczenie Jak zadowolić kobietę w łóżku przyczyny. Co znaczy stają się sobie bliżsi i łączą się ze.

Czy pomocne?

25% pozytywne
8 głosów

Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Definicja z ang. How to satisfy a woman in bed, z niem. Wie man eine Frau im Bett zu befriedigen.

Co to znaczy: Fizyczna miłość jest istotnym elementem w stosunkach międzyludzkich. Nowożeńcy stają się sobie bliżsi i łączą się ze sobą w czasie uprawiania seksu. Dlatego także stosunki pomiędzy nimi stają się silniejsze. Istotne jest, abyś ty i twój partner osiągali zaspokojenie seksualne. Mężczyzna powinien wiedzieć, jak doprowadzić własną kobietę do orgazmu i sprawić, iż seks będzie przyjemny dla obu stron.
krok 1
Istnieją doniesienia, iż tylko ok. 25% kobiet osiąga orgazm w czasie stosunku. Wynika to z faktu, iż mężczyźni nie wiedzą jak sprawić kobiecie przyjemność w czasie stosunku. Jeżeli będziesz potrafił doprowadzić własną kobietę do orgazmu, możesz być pewien, iż będziesz w stanie zaspokoić każdą kobietę i nie będziesz czuć się już niepewnie.
krok 2
Wiedza na temat tego, jak dać kobiecie orgazm jest umiejętnością, której każdy może się nauczyć. To są tajemnice i techniki, które mówią o tym, jak dać kobiecie w łóżku to, czego chce.
krok 3
Obudź jej pragnienia.
Najpierw musisz wprowadzić własna kobietę w odpowiedni nastrój na seks. Ona musi pragnąć cię i chcieć iść z tobą do łóżka. Spraw, aby czuła się wyjątkowa i kochana. Niech wie, jakie miałeś o niej fantazje i jak bardzo jest seksowną i atrakcyjną osobą.
krok 4
Słuchaj swojej partnerki.
Jest rzecz, którą kobieta chce w łóżku – abyś wysłuchał jej pragnień. Wspieraj ją i poproś ją, aby powiedziała ci, co w najwyższym stopniu ceni w czasie uprawiania seksu. Dowiedz się gdzie chce być dotykana i całowana. Zapytaj, co wywołuje u niej więcej emocji i bardziej podnieca. Każda kobieta ma pewne fantazje w łóżku, poznaj jej pragnienia, by dać jej orgazm i niezapomniany seks.
krok 5
Gra wstępna.
W odróżnieniu do mężczyzn, kobiety potrzebują więcej czasu, by dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej, niż mężczyźni. Pobudzaj ją fizycznie i psychicznie. Używaj języka, ust i rąk, by głaskać kobietę po miejscach szczególnie wrażliwych, jak łechtaczka. Pamiętaj o tym, co partnerka ci mówiła, co sprawia jej największą przyjemność. Daj jej czas, ona musi poczuć każdy dotyk i pocałunek. Mów do niej i powiedz jej, jak bardzo jej pragniesz.
krok 6


życie intymne

Obserwuj partnerkę.
Bądź wrażliwy na każdą jej reakcję, pomoże ci to doprowadzić ją do orgazmu. Na podstawie jej reakcji i języka ciała dowiesz się, jak się czuje a tym samym otrzymasz wskazówki na temat tego czy kontynuować własne działania. Jeżeli zauważysz, iż kobieta lubi twój dotyk, nie przestawaj, zacznie wówczas jęczeć i prosić, abyś przestał, równocześnie przyciągając cię bliżej do siebie. Jej oczy, usta, język ciała i głos dadzą ci wskazówki na temat tego, co dalej robić. Obserwuj jej poziom podniecenia i na pewno poczujesz, kiedy będzie mokra i gotowa.
Wskazówki i ostrzeżenia
Kobiety mogą osiągnąć kilka orgazmów w czasie jednego stosunku. Jeżeli będziesz wiedział, jak zapewnić jej właśnie takie doznania, możesz być pewny, iż tego przeżycia nigdy nie zapomni.Nie trudno jest dać kobiecie orgazm, jeżeli oczywiście wiesz jak to zrobić. Czy wiesz, iż istnieje kilka sposobów, aby zapewnić jej wstrząsający ziemią orgazm? by dowiedzieć się, jak to zrobić, poszukaj w szczególnych książkach albo sprawdzonych stronach internetowych. W przypadku potrzeby możesz skorzystać także z porad seksuologa.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Ja do niedawna nie miałem z tym najmniejszych problemów, ale ni stąd ni zowąd mój sprzęt zaczął mi odmawiać posłuszeństwa. Najpierw się nie martwiłem, ale po którymś razie to mi jednak na psychikę siadło. I poszedłem do lekarza, żeby się jakoś wspomóc. Przepisał mi maxigrę go. Jestem miło zaskoczony, bo spodziewałem się, czytając na różnych forach, że takie leki to dopiero po jakiejś godzinie zaczynają działać. A ten zadziałał znacznie szybciej i erekcja po nim jest 100%. Także wróciłem do formy