Leczenie Jak zadowolić mężczyznę przyczyny. Co znaczy orgazmu. To bardzo dobrze, ponieważ gdyby nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zadowolić mężczyznę?

Definicja z ang. How to please a man, z niem. Wie man einen Mann zu gefallen.

Co to znaczy: Bardzo regularnie pisze się o pozycjach, które umożliwiają kobiecie osiągniecie orgazmu. To bardzo dobrze, ponieważ gdyby nie, to pewnie sporo kobiet nigdy nie dowiedziałoby się jak niesamowity może być orgazm. Jednak natura ludzka jest taka, iż zazwyczaj w czasie stosunku skupiamy się na tym aby zadowolić płeć przeciwną. Dlatego właśnie warto nareszcie napisać, jakie pozycje dają najwięcej satysfakcji panom. Poniżej znajdziesz kilka przykładów pozycji, które na pewno pomogą zadowolić mężczyznę.
krok 1
Kowbojka (na jeźdzca).
Nie ma nic dziwnego, ze ta dosyć klasyczna pozycja bardzo lubiana poprzez mężczyzn z powodzeniem przeszła próbę czasu, max. penetracja dla obojga partnerów jest bardzo przyjemna i pozwala na wspaniałe przeżycia. Nie bez powodu także zajmuje ona pierwsze miejsce na naszej liście. Tutaj to partnerka odwala całą robotę. Oczywiście mężczyzna może jej, co nieco pomóc, lecz cały ciężar fizyczny spoczywa na kobiecie. Znaczy to, iż ty możesz spokojnie leżeć i podziwiać jej podskakujące piersi.
Kowbojka pozwala na osiągniecie maksymalnej penetracji, więc powiększa twoje doznania. Jeśli twoje partnerka nie jest zbyt zadowolona ze swojego ciała możesz zaproponować jej odwróconą kowbojkę. Idea jest taka sama, tylko partnerka zwrócona jest plecami do ciebie. Tobie gwarantuje to taka sama przyjemność (a nawet głębszą penetracje), ona z kolei może poczuć się pewniejsza siebie.
krok 2
Na stojąco od tyłu.
To jedna z pozycji w najwyższym stopniu uwielbianych poprzez mężczyzn. Bywa niestety, iż ta pozycja jest niewiele wygodna dla kobiet. Jednak można to zmienić - wystarczy, iż oprzesz partnerkę o jakiś mebel, tak aby czuła oparcie, a jej rozstawione nogi i seksownie wystająca pupa będą zachęcać do uprawiania miłości. Ta pozycja umożliwia również głęboką penetrację. Jeśli twoja partnerka skarży się na brak intymności w tej pozycji pochyl się tak aby twoje ciało opierało się na jej ciele, w ten sposób problem zostanie rozwiązany.
krok 3
Odwrócona.
To następna pozycja, która ułatwia penetrację. Połóż się na plecach, partnerka niech położy się na tobie twarzą do sufitu. Chwyć jej uda i rozłóż jej nogi. W tej pozycji jej mobilność będzie ograniczona, lecz twoja będzie niezakłócona. Teraz ty możesz kontrolować głębokość i czas penetracji tak długo jak zechcesz, a więc prawdopodobnie do momentu, aż ona zacznie krzyczeć twoje imię. W tej pozycji kobiecie może być ciężko utrzymać równowagę, więc trzymaj ją mocno za uda aby pozostawała na górze.
krok 4
Pełen maszt.
Do tej pozycji kobieta musi być w miarę wygimnastykowana. Gdy ona leży na plecach podnieś jej nogi do momentu, gdy będą pod kątem 90 stopni w stosunku do reszty jej ciała. Uklęknij nad nią i połóż jej nogi na swojej klatce piersiowej cały czas złączone. Zapewnia to nie tylko większą głębokość penetracji, lecz również powiększa doznania dlatego, iż jej uda są ściągnięte razem. Zdecydowanie wepchniecie członka może wywołać, iż partnerka przesunie się nieco do tyłu, co utrudni stosunek. Gdyż więc wywierasz na nią pewien napór powinieneś ją również przytrzymać, aby pomóc jej pozostać w pierwotnym ułożeniu.
krok 5
Lotos.
Powinieneś usiąść po turecku na podłodze albo na łóżku. Partnerka siada na twoich nogach i oplata cię własnymi nogami i następnie podnosi się do góry i opada w dół, aż do momentu, gdy oboje osiągniecie orgazm. Jeśli ona ma problemy z poruszaniem się w górę i w dół równie przyjemne może być poruszanie się na boki, jest z kolei znacznie mniej obciążające dla dolnej części pleców.
Oprzyj się o ścianę albo jakiś mebel. Pozwoli ci to nie tylko odciążyć nieco plecy, lecz również da twojej partnerce oparcie, które ułatwi poruszanie się w górę i w dół.
krok 6
Na pieska.
To prawdopodobnie w najwyższym stopniu zwierzęca pozycja, jeżeli chodzi o seks. Ta pozycja umożliwia mężczyźnie szybkie osiągnięcie przyjemności i wytrysku. To jest pozycja w miarę łatwa, a daje sposobność głębokiej penetracji w tempie surowego i dzikiego pożądania. Ta pozycja nie tylko pozwala zmierzać prosto do celu, lecz także umożliwia szybkie osiągnięcie orgazmu przy możliwie niewielkim wysiłku. sporo kobiet skarży się na brak intymności w tej pozycji. To jest wywołane tym, iż mężczyźni regularnie w czasie stosunku na pieska nie dołączają, żadnego dodatkowego kontaktu. By kobieta czuła większą więź z partnerem możecie troszkę poświntuszyć, możesz także przytrzymać ją za włosy, ( lecz niezbyt mocno) albo nawet dać jej klapsa.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nawet, jeśli wybraliśmy pozycje aby zadowolić mężczyznę większość panów prawdopodobnie będzie robiła wszystko aby najpierw zadowolić własną partnerkę. Właśnie dlatego te pozycje są dobre, gdyż pomogą ci osiągnąć orgazm nawet, jeśli będziesz skoncentrowany na partnerce.
Nie bój się od czasu do czasu być troszkę samolubny, twoja partnerka wie, iż na to zasłużyłeś.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.