Leczenie Jak zakładać prezerwatywy przyczyny. Co znaczy prezerwatywy? Masz chłopaka, pragniesz się.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zakładać prezerwatywy?

Definicja z ang. How to wear a condom, z niem. Wie ein Kondom zu tragen.

Co to znaczy: Chcesz współżyć z dziewczyną, lecz obawiasz się iż się spalisz przy zakładaniu prezerwatywy? Masz chłopaka, pragniesz się z nim kochać, lecz nie wiesz jak założyć kondoma? Założenie prezerwatywy nie jest trudne, wymaga tylko odpowiedniej techniki. Poniższa instrukcja z rysunkami pokaże ci krok po kroku, jak założyć poprawnie prezerwatywę.
krok 1


zakładanie prezerwatywy 1

Rozerwij ostrożnie opakowanie prezerwatywy, by nie uszkodzić zawartości. Nigdy nie rozcinaj lub nie odrywaj zębami opakowania. Ono jest tak skonstruowane, iż jest je łatwo rozerwać.
krok 2


zakładanie prezerwatywy 2

Prezerwatywę zakładaj na członka w stanie wzwodu.
krok 3


zakładanie prezerwatywy 3

Złap prezerwatywę za koniuszek palcem wskazującym i kciukiem, drugą ręką przytrzymując członka i nałóż na główkę penisa.
krok 4


zakładanie prezerwatywy 4

Upewnij się, iż rulonik reszty prezerwatywy jest po odpowiedniej stronie, ponieważ rozwija się on tylko w jedną stronę. Następnie przytrzymując koniuszek prezerwatywy na główce penisa rozwijaj ją na jego długości.
krok 5


zakładanie prezerwatywy 5

Prezerwatywa powinna ściśle przylegać po rozwinięciu do nasady penisa. To zagwarantuje, iż sperma nie wypłynie na zewnątrz.
krok 6


zakładanie prezerwatywy 6

Teraz twój penis, albo penis partnera jest przygotowany do bezpiecznego seksu. Pamiętaj, iż nie należy zużytej prezerwatywy wrzucać do miski klozetowej (bardzo ciężko ją spłukać). Należy zawinąć ją w papier i wrzucić do kosza na śmiecie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.