Leczenie Jak założyć prezerwatywę ustami przyczyny. Co znaczy wenerycznych a również przed.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak założyć prezerwatywę ustami?

Definicja z ang. How to set up a condom mouth, z niem. Wie ein Kondom Mund einzurichten.

Co to znaczy: Prezerwatywy są najprostszym zabezpieczeniem przed przenoszeniem chorób wenerycznych a również przed niechcianą ciążą. Nie istotne czy używasz ich z przygodnym partnerem, czy jesteś w stałym związku. Metoda zakładania prezerwatywy ustami może dodać pikanterii. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
krok 1


zakładanie prezerwatywy ustami 1

Wyjmij prezerwatywę z opakowania, odrywając delikatnie jego brzeg. Nie wykonujemy tego zębami czy nie odcinamy nożyczkami.
krok 2


zakładanie prezerwatywy ustami 2

Złap koniuszek prezerwatywy i delikatnie pociągnij do góry.
krok 3


zakładanie prezerwatywy ustami 3

Koniuszek prezerwatywy włóż do ust, pierścień musi być zwojami w górę - tylko w ten sposób się rozwinie w dół. Możesz delikatnie przytrzymać przednimi zębami. Ułóż usta w kształt litery "O" i obejmij pierścień prezerwatywy.
krok 4
By usunąć powietrze z czubka prezerwatywy, który trzymasz w ustach przesuń ją jakby na górne podniebienie tuż za górnymi zębami i dociśnij językiem. Musisz to wykonywać ostrożnie, by zęby nie uszkodziły delikatnej gumy.
krok 5


zakładanie prezerwatywy ustami 4

Pochyl się nad penisem, możesz przytrzymać go sobie dłońmi. Najpierw nałóż prezerwatywę na główkę penisa, dociśnij językiem do jego główki by nie dostało się powietrze i delikatnie odwijaj ustami prezerwatywę.
krok 6


zakładanie prezerwatywy ustami 5

Jeśli penis jest długi i nie dasz porady rozwinąć na całą jego długość prezerwatywy, pomóż sobie ręką. Następnie przesuwając usta w górę i w dół członka dokładnie odpowietrz całą prezerwatywę.
Wskazówki i ostrzeżenia
Do wykonania manewru zakładania prezerwatywy ustami najlepiej używaj prezerwatyw smakowych, bo te nawilżane czy pudrowe będą niezbyt przyjemnie smakowały.W całą czynność włóż seksapil i jeżeli się nie powiedzie to podejdź do tego na luzie i z żartem, by nie wytworzyć niepotrzebnego napięcia tuż przed stosunkiem. Z czasem dojdziesz do wprawy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.