Leczenie Jak zaspokoić kobietę przyczyny. Co znaczy większość partnerek udaje albo co najmniej raz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak zaspokoić kobietę?

Definicja z ang. How to satisfy a woman, z niem. Wie man eine Frau zu befriedigen.

Co to znaczy: Wg badań z 2008 roku gdzie wzięło udział ponad 20 tys. kobiet, wynika iż większość partnerek udaje albo co najmniej raz w życiu udawała orgazm. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni nie umieją ich zaspokoić a one nie chcą, aby ich partner poczuł się źle albo uważał się za gorszego niż inni. Boisz się, iż twoja kobieta także udaje orgazm? Jeżeli tak to na szczęście prawie wszystko jest stracone - istnieją metody na poprawę własnego życia seksualnego.
krok 1
Zaspokojenie kochanka nigdy nie było łatwym zadaniem, gdyż jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie wiedzieć, co myślą inni. Tak samo odbywa się, jeżeli chodzi o seks. Nie zawsze będzie tak samo, musimy wziąć pod uwagę emocje i uczucia innych.
krok 2
Zasadniczo brutalna szczerość nie jest właściwością kobiet. Mogą one udawać orgazm tylko po to, aby uniknąć zranienia twoich uczuć.
krok 3
Badanie zostało przeprowadzone pośród ponad 20 tys. kobiet z różnych środowisk i różnych narodowości, by raz na zawsze ustalić fakty i fikcje dotyczące kwestii seksu. Aż 80 % kobiet stwierdziło, iż udawało orgazm i iż zrobi to ponownie, jeżeli będzie taka potrzeba. Dlaczego? gdyż nie chcą, by ich kochanek czuł się źle. Robi się to coraz bardziej interesujące. Kiedy zapytano dlaczego udawały orgazm, 75 % z nich odpowiedziało, iż ich partnerzy nie potrafili kochać się tak długo, aby one doszły do punktu kulminacyjnego, albo partner miał nieodpowiednią rozmiar, kształt czy obwód penisa. Ponadto 80 % kobiet uznało, iż mężczyznom dotarcie do punktu kulminacyjnego zajęło średnio 12 – 15 min..
krok 4
Badania te doprowadziły do niesamowitego odkrycia – wystarczy wydłużyć czas stosunku. Spowoduje to niesamowitą różnicę w łóżku - dłuższy stosunek doprowadzi twoją kochankę do orgazmu a ona będzie bardzo zadowolona. Skorzystaj z niektórych proponowanych poniżej technik.
krok 5
Ćwiczenia tantryczne. Zajmie ci wiele czasu zanim opanujesz tą technikę. Metoda polega na użyciu potęgi mózgu, by powstrzymać się od dotarcia do punktu kulminacyjnego. jeżeli będziesz wiele ćwiczyć, istnieje sposobność, iż opóźnisz wytrysk nawet o 15 min..
krok 6
Pierścień na penis. Zatrzymuje on przepływ krwi, co uniemożliwia dotarcie do punktu kulminacyjnego. Dlatego wydłużysz znacznie swój stosunek. Jednak jest minus jego stosowania – czasami może być bolesny i może zatrzymać mechanizm czerpania przyjemności z seksu.
krok 7
Najlepszą sposobem jest wykorzystywanie leków ziołowych. Środki te nie zawierają jakichkolwiek substancji szkodliwych i są w 100 % naturalne. Dzięki nim doprowadzisz własną kobietę nawet do kilku orgazmów równocześnie, wydłużysz swój stosunek bez bólu i niepożądanych objawów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.