Leczenie Jak zaspokoić seksualne potrzeby swojego mężczyzny przyczyny. Jak leczyć sexy. Wygląda na.

Czy pomocne?

9% pozytywne
33 głosów

Jak zaspokoić seksualne potrzeby swojego mężczyzny?

Definicja z ang. How to satisfy the sexual needs of her man, z niem. Wie die sexuellen Bedürfnisse ihres Mannes zu befriedigen.

Jak leczy SEKSUOLOG w przypadku JAK ZASPOKOIĆ SEKSUALNE POTRZEBY SWOJEGO MĘŻCZYZNY: Nie jest tajemnicą, iż kobieta i mężczyzna mają inne spojrzenie na to co jest sexy. Wygląda na to, iż niektórzy mężczyźni wydają się trochę zaskakujący w swoich potrzebach zaspokajania seksualnego apetytu. Szeroko rozumiane pożądanie seksualne mężczyzn, może nas czasem zaskoczyć, a tym samym przynieść rozczarowanie i niedomówienia w związku. Podążając za naszymi radami, będziesz wiedzieć jak zaspokoić potrzeby mężczyzny i pomożemy odkryć sekrety tego co dla faceta jest sexy, co sprawi, iż twój związek będzie kwitł.
krok 1


Rozmowa z partnerem

Zdecyduj się na rozmowę z partnerem, próbując odkryć, co zaspokoi jego pożądanie. Wybadaj, co go podnieca, a co sprawia, iż czuje niechęć.
krok 2


Rozmowy o miłości

Regularnie rozmawiaj ze swoim partnerem. Rozmowa pozwala uniknąć niedomówień i znaleźć drogę do spełnienia potrzeb seksualnych. Zaplanuj weekendowy wypad za miasto, gdzie ty i twój partner, będziecie mieć sposobność spokojnie porozmawiać i mieć szansę pobyć tylko we dwoje.
krok 3


Striptiz

Dowiedz się jaki rodzaj gry wstępnej lubi twój mężczyzna, bo każdy może mieć inne preferencje. Jeśli nie odpowiadają ci wybrane przedmioty preferowanej poprzez partnera gry wstępnej, spróbuj zaproponować modyfikacje, które są dla Ciebie odpowiednie. Najważniejsze, by ustalić wspólne oczekiwania. Wielu mężczyzn lubi striptiz, więc zrób to jeśli tj. dla niego istotne. Inni lubią kobiety w stylu nauczycielki, asystentki, niepokonanej bohaterki i tym podobne, spróbuj "zabawić" się w ulubione postacie Twojego partnera, jeśli to ma spełnić jego fantazje seksualne.
krok 4


Romantyczny nastrój

Upewnij się, iż na życie seksualne przeznaczacie odpowiednią liczba czasu, która satysfakcjonuje obie strony. Sporo par, traktuje sex jako wymóg, zawsze w pośpiechu odbywa zbliżenie i potem dochodzą do wniosku, iż życie seksualne, jest nudne i męczące. Pamiętaj o powstaniu nastroju, mogą to być świeczki, muzyka, a nawet kąpiel z bąbelkami, pomysłowość jest wskazana. istotne jest, by otoczenie rozbudzało wasze zmysły i stwarzało intymność.
krok 5


Odkryj w sobie piękno (Dove)

Musisz mieć poczucie własnej seksualności, przekonanie, iż jesteś piękna. Bardzo trudne jest spełnianie oczekiwań drugiej osoby, nie będąc zadowolonym z własnego wyglądu i nie mając świadomości swojej seksualności. W ciągu tygodnia przeznaczaj dzień/wieczór tylko dla siebie na "upiększanie" siebie i upewnianie się o swoim pięknie, tym samym poprawiając relacje z partnerem.
Wskazówki i ostrzeżenia
Częstotliwość spotykania, randkowania, uzależniaj od czasu jak długo znasz się z chłopakiem. Na przykład spotykanie co drugi dzień, spowoduje, iż będziesz mieć więcej nowinek do opowiedzenia partnerowi.Zostawiaj na poczcie głosowej kuszące informacje, w ten sposób, zasiejesz ziarno pożądania, które będzie kiełkować aż do spotkania.Powiedz chłopakowi o swoich fantazjach i tym co chciałabyś, by zrobił. To regularnie podnieca mężczyzn i działa na ich męskie ego jak afrodyzjak.

Lekarz Seksuolog: JAK ZASPOKOIĆ SEKSUALNE POTRZEBY SWOJEGO MĘŻCZYZNY; WIE DIE SEXUELLEN BEDÜRFNISSE IHRES MANNES ZU BEFRIEDIGEN; HOW TO SATISFY THE SEXUAL NEEDS OF HER MAN;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.