Leczenie Jak znaleźć punkt G przyczyny. Co znaczy łechtaczkowy mają one jeszcze sposobność.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak znaleźć punkt G?

Definicja z ang. How to find the G-spot, z niem. Wie den G-Punkt zu finden.

Co to znaczy: Kobiety mają niesłychane szczęście. Pomimo, iż większość kobiet osiąga orgazm łechtaczkowy mają one jeszcze sposobność przeżycia orgazmu pochwowego przez stymulację punktu G. Jeżeli jeszcze do chwili obecnej nie wiesz gdzie znajduje się ten mały, magiczny pkt. na ciele kobiety to chyba najwyższa pora go odnaleźć.
krok 1


pkt. G

pkt. G, jest małą gąbczastą wypukłością, znajdującą się na przedniej ścianie pochwy w odległości ok. 3 - 5 cm od wejścia pochwy.
krok 2
Podniecenie sprawi, iż pkt. G będzie łatwiejszy do odnalezienia. W normalnym stanie jest on malutki, jednak po stymulacji powiększa swój wielkość podwójnie i delikatnie pulsuje.
krok 3
By go znaleźć pkt. G powinnaś się położyć wygodnie na plecach i wprowadzić do pochwy palec wskazujący (na głębokość ok. 3 - 5 cm tj, do ok. 2-giej kostki palca) i zgiąć go w kierunku przedniej ścianki pochwy.
krok 4
pkt. G jest bardzo wrażliwy. Na początku jego dotykania można mieć wrażenie chęci skorzystania z toalety.
Wskazówki i ostrzeżenia
pkt. ten jest dość ciężko odnaleźć a wybrane Panie go nie mają.Warto jednak szukać i nie zniechęcać się z poszukiwaniach. Sukces końcowy może być naprawdę niesamowity.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.