Leczenie Jak znaleźć punkt G u faceta przyczyny. Co znaczy pewno niejeden raz wykrzyczałaś swojemu.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak znaleźć punkt G u faceta?

Definicja z ang. How to find the G-spot with a guy, z niem. Wie den G-Punkt mit einem Mann zu finden.

Co to znaczy: Nieważne czy jesteś w łóżku grzeczną dziewczynką czy ostrą kocicą, lecz na pewno niejeden raz wykrzyczałaś swojemu facetowi jak bardzo go kochasz, gdy doprowadził cię do orgazmu stymulując twój pkt. G. lecz, w jaki sposób chcesz się za to zrewanżować? Możesz sprawisz mu przyjemność pieszcząc jego pkt. G. Tak - istnieje coś takiego jak męski pkt. G, aczkolwiek w ogóle nie jest aż tak łatwo go znaleźć jak u nas, kobiet. Gdy pieścisz faceta pamiętaj, iż nie tylko jego penis i jądra potrzebują stymulacji. Męski pkt. G albo gruczoł krokowy leżący w połowie drogi do jego odbytu. Może to nie brzmi zbyt apetycznie, lecz pamiętaj, iż gdy on cię zadowala w tym miejscu to raczej się nie skarży. W każdym razie, kiedy nareszcie uda ci się zlokalizować jego pkt. G mocno wciśnij i delikatnie stymuluj. Może za pierwszym razem jego reakcja będzie dziwna, lecz uwierz, gdy odpowiednio dopieścisz jego pkt. G będzie błagał cię o więcej. Przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak odpłacić swojemu kochanemu za chwile rozkoszy, jakie ciągle ci funduje.
krok 1
Trochę lubrykantu
Zainwestuj w lubrykant na bazie wody, gdy umieścisz go na palcu łatwiej będzie ci w poszukiwaniach tego wiadomego punktu.
krok 2
Włóż palec wewnątrz
Wsuń palec do jego odbytu – zrób to bardzo wolno. Na początku nie wchodź bardzo głęboko, wsuwaj i wysuwaj kawałek palca aż zobaczysz jego reakcję, iż jest mu z tym dobrze.
krok 3


pkt. G u mężczyzny

Przejdź dalej
Kiedy zobaczysz, iż jest mu dobrze a palec będzie miał już więcej luzu przesuń go głębiej. Twoja dłoń powinna być skierowana ku górze w kierunku brzucha chłopaka. Zagnij palec a z pewnością wyczujesz to miejsce, do którego chciałaś dotrzeć.
krok 4
Skorzystaj z języka
W trakcie, gdy będziesz stymulowała jego prostatę nie zapominaj o jego jądrach i penisie. Dodaj mu jeszcze więcej emocji ssąc penisa i liżąc jego jądra.
krok 5
Zainwestuj w zabawki
Istnieją różnego rodzaju zabawki stworzone specjalnie po to, by stymulować męski pkt. G. Jeżeli ty i twój mężczyzna jesteście gotowi, by przejść w sypialni na następny poziom możecie dokonać takiego zakupu. Spory wybór różnego rodzaju gadżetów znajdziesz w Internecie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.