Leczenie Jak znaleźć punkt G u mężczyzny przyczyny. Co znaczy mężczyzny jest prostata. Niestety.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak znaleźć punkt G u mężczyzny?

Definicja z ang. How to find the G-spot in men, z niem. Wie den G-Punkt bei Männern zu finden.

Co to znaczy: Jednym z w najwyższym stopniu wrażliwych miejsc do stymulacji na ciele mężczyzny jest prostata. Niestety większość partnerek nie ma definicje jak dotrzeć do tak zwanego punktu G. Dla niektórych mężczyzn stymulacja punktu G jest odpychająca a natomiast innych może doprowadzić do orgazmu o sporo bardziej intensywnego niż przy normalnym stosunku. Oczywiście można znaleźć pkt. G albo prostatę - wymaga to tylko odrobinę praktyki.
krok 1
Co ci się przyda?
Lubrykant i odpowiednio przycięte paznokcie.
krok 2
Odpowiednia pozycja
By poszukiwania miały skutek mężczyzna musi ułożyć się w wygodnej pozycji, najlepiej na plecach. Zrelaksuj go, ponieważ przypadek może okazać się dość dla niego stresująca. Stymuluj jego penisa tak jakbyś chciała doprowadzić go do erekcji. Skup się również na mięśniach odbytu,

by były jak w najwyższym stopniu rozluźnione. Bardzo istotne przy szukaniu punktu G jest wasze porozumienie. Niech mówi ci czy coś robisz dobrze czy źle - niech cię pokieruje.
krok 3
Bądź przygotowana
Nałóż gumowe rękawiczki i weź niewielką liczba lubrykanta. Masuj palcem okolice jego odbytu, lecz nie zapominaj o erotycznym nastroju. Pieść jego penisa cały czas drugą ręką. Mów do niego zmysłowo i pytaj czy mu dobrze. Nie śpiesz się.
krok 4
Wejdź do środkaby znaleźć pkt. G należy delikatnie wsunąć palec do odbytu. Powoli wsuwaj palec i równocześnie zobacz na jego twarz czy wyraża zadowolenie czy wręcz przeciwnie. Wsuwaj i wysuwaj delikatnie palec to pozwoli rozluźnić napięte mięśnie. Nie posuwaj się dalej dopóki nie da ci do zrozumienia, iż wszystko jest dobrze. Jeżeli dostaniesz jego akceptację wsuń palec jeszcze głębiej tam możesz już zacząć poszukiwania jego punktu G.
krok 5
Musisz wiedzieć, czego szukasz
Zanim rozpoczęła się przygoda z poszukiwaniem jego punktu G pewnie zupełnie nie zdawałaś sobie sprawy z tego gdzie on może być. Gdy już jesteś w środku jest on raczej łatwy do zlokalizowania. Bulwiasta piłeczka jest jego punktem G połączonym z milionami nerwów, które można łatwo pobudzić – znajduje się bezpośrednio nad jego moszną w kierunku przodu ciała.
krok 6
Pobudź go do orgazmu

by pobudzić go do orgazmu pocieraj pkt. G w trakcie, gdy masujesz jego penisa. Nie martw się - on pragnie abyś to robiła. Będzie miał wytrysk zarówno wtedy gdy będziesz stymulowała penisa bądź nie. Upewnij się, iż nie naciskasz go za mocno bądź nie drapiesz nierównym paznokciem. Pytaj go czy jest mu dobrze i czy dalej pragnie abyś go masowała. Komunikaty pomiędzy wami dodadzą wam więcej komfortu. Jeżeli bardzo spodoba mu się stymulacja jego punktu G możecie na przyszłość zaopatrzyć się w różnego typu zabawki. Są również takie, które pomogą w szybszym odnalezieniu punktu G i jego stymulacji.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jak widzisz pkt., G jest do odnalezienia. Wszystko zależy od tego czy twój facet pragnie i jest gotowy na tego typu doznania. Jeżeli podejmiesz się tego wyzwania nie wycofuj się. Wiadomo, iż zabawa w okolicach odbytu może być czasem nieprzyjemna, czym nie powinnaś się zrażać. Powodzenia w poszukiwaniach.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.