Leczenie Jak zostać boginią seksu przyczyny. Co znaczy osiągnąć boską rozkosz. krok 1 ZACZYNAJ GRĘ.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zostać boginią seksu?

Definicja z ang. How to become a goddess of sex, z niem. Wie eine Göttin des Sex zu werden.

Co to znaczy: Mistyczne uwodzenia zdradzą Ci, jak zostać najlepszą kochanką jego życia i osiągnąć boską rozkosz.
krok 1
ZACZYNAJ GRĘ WSTĘPNĄ.
Mistrzynie rozkoszy wcześnie zasiewają ziarno pożądania i pozwalają mu kiełkować poprzez cały dzień. Obudź więc ukochanego długim pocałunkiem, a gdy poczujesz, iż nabiera ochoty na coś więcej, rzuć, iż reszta wrażeń czeka go wieczorem. I ucieknij pod prysznic.
Inne gorące sztuczki: wetknij pikantną notatkę za wycieraczkę jego samochodu lub wsuń mu własne na wpół rozebrane zdjęcie do portfela. Maile czy smsy z opisami, co mu zrobisz wieczorem także podgrzeją atmosferę.
krok 2
WSZĘDZIE SZUKAJ EROTYCZNEJ INSPIRACJI.
Codziennie dostarczaj pożywki swym zmysłom: delektuj się boskimi zapachami i smakami, przyjemnymi w dotyku tkaninami i zmysłową muzyką. To sprawi, iż będziesz bardziej wrażliwa na bodźce, a w łóżku zaczniesz reagować jak najczulsza orgazmotwórcza aparatura.
krok 3
PROWOKUJ KOCHANKA DO EKSPERYMENTÓW.
Faceci kochają seks, lecz są leniwi - gdy polubią jakąś pozycję, trzymają się jej uparcie. Dlatego tak uwielbiają kobiety, które zachęcają ich do erotycznych eksperymentów. Wiesz, co lubi Twój wybranek? Wymyśl więc coś, co polubi jeszcze bardziej. Uwielbia seks od tyłu? Dosiądź go w pozycji 'odwróconej kowbojki' - pokocha to, ponieważ będzie miał nowy widok, a niemal dokładnie ten sam kąt penetracji.
krok 4
PODGRZEJ ATMOSFERĘ.
Uwierz, boginie seksualnych rozkoszy wiedzą, jak zatknąć słodką wisienkę na erotycznym torcie. Tuż przed orgazmem robią mały, ale pikantny gest, który niesamowicie potęguje ich doznania. Jesteś na górze? Złap i mocno ściśnij własne piersi lub z całej siły chwyć za ramiona kochanka. Jeżeli kochacie się w pozycji misjonarskiej, mocno przyciśnij się do jego ciała. lub, gdy zaczniesz szczytować, pocałuj go naprawdę głęboko.
krok 5
KIEDY PRZYHAMOWAĆ?
Zafunduj kochankowi przerwy w pieszczotach. Liż namiętnie jego penisa, a potem zacznij ssać mu sutki i delikatnie pieścić jego tors. Przerwij tą słodką zabawę, wróć na dół i weź całego penisa do ust. Po chwili znów zrób małą przerwę i zacznij językiem pieścić jego jądra. Wreszcie, gdy poczujesz, iż cały drży, dokończ oralnego dzieła. To hamowanie sprawi, iż orgazm jaki przeżyje Twój partner, będzie dwukrotnie, ba, potrójnie mocny!
krok 6
ZADBAJ O Ogromny FINAŁ.
W czasie gry wstępnej wykonuj ruchy naśladujące stosunek - lecz nie biodrami. Rytmicznie ssij palce kochanka lub złap go za dłoń i przesuwaj nią między swymi piersiami. Z każdym ruchem będzie pragnął Cię mocniej i mocniej...
krok 7
WYSYŁAJ NAMIĘTNE SYGNAŁY.
Nagle zapragnęłaś ostrej jazdy tuż przed wyjściem do kina? Przyprzyj ukochanego do ściany w przedpokoju, złap za pośladki i całuj głęboko. A może chcesz zmysłowej, powolnej, erotycznej sesji? Gdy wieczorem oglądacie jakiś erotyczny video, zacznij leciutko kreślić paznokciem linie na skórze jego pleców i, pomrukując, zmysłowo ocieraj się o niego jak spragniona pieszczot kotka. Na pewno pojmie aluzję.
krok 8
DUBLUJ ROZKOSZ.
Kiedy się kochacie i Twój kochanek jest na górze, jedną ręką zacznij lekko tarmosić go za włosy, a drugą silnie ściskaj mu pośladki. lub w pozycji na jeźdźca pochyl się i skub zębami jego szyję, równocześnie bawiąc się jego sutkami. Albo, kiedy bierze Cię 'na łyżeczki', jedną dłonią pieść mu jądra, drugą kark.
krok 9
EROTYCZNA WILGOĆ.
Nie tylko własna, lecz i również i ta, którą można kupić w aptece. Ekstra porcja wilgoci niesamowicie powiększa erotyczne doznania. Posmaruj więc lubrykantem wnętrze swych ud i poproś ukochanego, aby rytmicznie przesuwał penisa pomiędzy nimi. Może także to samo zrobić z Twoimi piersiami albo pośladkami. A jeśli dodatkowo użyjesz rozgrzewającego lubrykantu, wasze doznania staną się naprawdę niesamowicie gorące.
krok 10
SAMA SIĘ DOTYKAJ.
Odrzuć wszelakie opory i kiedy będziecie w łóżku, zacznij pieścić się na oczach swojego wybranka. Prawda jest taka, iż mężczyźni uwielbiają odważne kochanki. Specjalnie dla niego zrób więc małe erotyczne show i
w czasie następnej miłosnej sesji błądź palcami po swoich piersiach i biodrach lub delikatnie masuj łechtaczkę. Twojemu ukochanemu ten słodki widok natychmiast zamieni krew w gorącą lawę.
krok 11
TAJEMNY EROTYCZNY RUCH.
To sztuczka, o której wiedzą tylko najwytrawniejsze kochanki, zwana Gorącym Erotycznym Zaciskiem. Jak masz ją wykonać? Kiedy będziecie się kochać i Twój wybranek będzie mocno podniecony, z całej siły napnij mięśnie Kegla (tak zwany mięsień łonowo-guziczny, ten który zaciskasz, kiedy chcesz powstrzymać strumień moczu). Uwaga! Nie przestawaj na jednym zacisku - napinaj mięśnie pochwy raz za razem, najlepiej powtarzając sekwencję: pięć silnych uścisków, chwila przerwy, znów pięć uścisków i przerwa. Gdy utrzymasz stałe tempo, wkrótce oboje przeżyjecie erotyczne trzęsienie ziemi.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.