Leczenie Jak zostać dobrym kochankiem przyczyny. Co znaczy jakiego mogłaby mieć. Pragniesz, by.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zostać dobrym kochankiem?

Definicja z ang. How to be a good lover, z niem. Wie ein guter Liebhaber zu sein.

Co to znaczy: Każdy mężczyzna chciałby zaimponować swojej kobiecie, jako idealny kochanek, jakiego mogłaby mieć. Pragniesz, by twoja pani błagała cię o więcej, dyskretnie opowiadała swoim przyjaciółkom, jaki jesteś wspaniały? Nic prostszego. Przeczytaj poniższy artykuł a przekonasz się, co zrobić, by seks z tobą był niezapomniany.
krok 1
Nie śpiesz się
Pośpiech to decydujący błąd, jaki popełniają mężczyźni kochając się z kobietą. Mężczyzna szybciej niż kobieta gotowy jest do następnego kroku. Zanim posuniesz się dalej skup się na poszczególnych partiach jej ciała. Narzuć tempo. Na początku musi być bardzo wole i niech wzrasta. Obserwuj jej reakcję i dostosuj się.
krok 2
Dotykaj, dotykaj i jeszcze raz dotykaj
Nie tylko pochwa i jej okolice to miejsca, w których kobieta pragnie być dotykana. Mężczyźni pomijają sporo szczególnie unerwionych miejsc na ciele kobiety. Dotykając jej ciała okażesz jej również szacunek pokazując jej, iż nie zależy ci tylko na jednym. Im dłużej skupisz się na dotyku tym mocniej zapragnie abyś przeszedł do następnego punktu.
krok 3
Nie naciskaj na siebie
Niestety może się tak zdarzyć, iż nie będziesz miał od razu wzwodu. Niestety - ponieważ dla żadnego mężczyzny to nie jest chlubą. Lecz skoro już wiesz, iż nie przytrafia się to wyłącznie tobie to nie ma się czym aż tak bardzo przejmować. by wyjść z tej sytuacji najlepiej skup się na kobiecie. Dotykaj, całuj, pieść – to wszystko sprawi, iż będzie wiła się z rozkoszy. Na tak cudowny widok krew szybciutko napłynie tam gdzie trzeba.
krok 4
Zaplanuj seks
Spontaniczny seks jest naprawdę extra, lecz czasem warto odbiegnąć od reguły i zaplanować go jak wycieczkę zagraniczną czy wizytę u dentysty. Zrób niezapomnianą otoczkę przed ogromnym finałem. Zaplanuj wyjątkową kolację w restauracji przy świecach, przygotuj odpowiednią muzykę i światło, zapal świeczki zapachowe. W tych okolicznościach stosunek będzie długi, romantyczny i zbliży was do siebie.
krok 5
Dowiedz się wszystkiego o kobiecie, jej ciele i umyśle
Kto pyta nie błądzi, a brak wiedzy kosztuje. Dokładnie tak może się stać - może kosztować cię to opinią przeciętnego kochanka. Jest sporo książek czy choćby artykułów w Internecie z których dowiesz się wszystkiego na temat kobiet. Wiadomo, iż kobiety są różne, lecz tak naprawdę mają sporo wspólnych cech, jeśli chodzi chociażby o potrzeby seksualne czy miejsca, w których pragną być dotykane.
Przeczytaj również: Jak pieścić kobietę?
krok 6
Porozmawiajcie, pofantazjujcie
Rozmowa jest najlepszą metodą dostarczenia wiedzy. Podobnie jak ty masz fantazje erotyczne to kobieta ma je również. Połóżcie się w okolicy siebie nie dotykając się nawzajem i przenieście się do świata fantazji. Jeżeli zdradzi ci własne wyobrażenia wiele się o niej dowiesz. Ta wiedza pozwoli ci sprawdzić się najlepiej w roli kochanka i sprawi, iż seks będzie wspaniały.
krok 7
Komunikujcie się
Pewien znajomy z długoletnim stażem małżeńskim zdradził mi sekret udanego związku. Powiedział, iż 80% udanego związku to udany seks a pozostałe 20 to odpowiednia komunikacja i zaufanie. Rozmawiajcie o tym, co was kręci i podnieca a co nie. Dlatego wasze relacje w łóżku będą idealne i poza nim także.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wielu mężczyzn niestety idzie na łatwiznę lub są zbyt leniwi, by sprawić przyjemność swojej partnerce. Więcej chcą brać niż od siebie dać. Niestety na dłuższą metę to się nie sprawdza, gdyż kobiety podobnie jak mężczyźni potrzebują udanego seksu i wielu orgazmów. Jeżeli nie postarasz się o wspaniały seks może okazać się, iż inny mężczyzna postara się bardziej.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.