Leczenie Jak zrobić dobrą palcówkę przyczyny. Co znaczy jednak, iż zastosujesz odpowiednią technikę.

Czy pomocne?

60% pozytywne
25 głosów

Jak zrobić dobrą palcówkę?

Definicja z ang. How to make a good fingered, z niem. Wie man eine gute gefingert machen.

Co to znaczy: Dzięki palców możesz sprawić niesamowitą przyjemność kobiecie. Pod warunkiem jednak, iż zastosujesz odpowiednią technikę. Oczywiście to należy do ciebie, by sprawdzić, co twoja kobieta lubi w najwyższym stopniu – jakie tempo i szybkość palców. Istnieje sporo sposobów, by doprowadzić kobietę do orgazmu. Przede wszystkim zanim zanim zaczniesz działanie palcami musisz nastroić wcześniej kobietę. Możesz obdarować ją namiętnymi pocałunkami, pieścić piersi bądź ręką jeździć po jej udach. Jeśli chciałbyś się doszkolić w zdolności robienia świetnej palcówki przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Łechtaczka
Łechtaczka jest miejscem, w którym kobiety uwielbiają być dotykane. Użyj lubrykantu najlepiej takiego na bazie wody albo dobrze pośliń palce. Palcem środkowym pocieraj jej łechtaczkę kolistymi ruchami. Popatrz na jej reakcję. Stymuluj ją coraz szybszym tempem. Zwolnij na okres i przyśpiesz znowu jeszcze szybciej. Jeśli ona krzyczy coś w stylu "Nie zatrzymuj się!" masuj dalej. Niektóre kobiety jednak lubią, gdy oderwiesz się od łechtaczki i włożysz palce do jej pochwy i tymi samymi ruchami będziesz je wkładał i wyciągał. Wszystko zależy od tego, co lubi twoja kobieta. Musisz obserwować jej reakcję, ponieważ będzie to dla ciebie swojego rodzaju instrukcja.
krok 2
Dobry widok
Czy twoja kobieta woli dynamiczny seks czy woli raczej delikatny? To ci podpowie, jaką technikę wybrać na zrobienie najlepszej palcówki. by twoje starania miały idealny sukces musisz widzieć dokładnie jej pochwę, dlatego najlepiej będzie jak rozłoży nogi szeroko a ty ustawisz się pomiędzy nimi. Wówczas dokładnie widzisz jak stymulujesz jej pochwę i łechtaczkę. Widzisz również reakcję kobiety, która najlepiej zarysowuje się na jej twarzy.
krok 3
Pomocna dłoń
Jeśli będzie miała wystarczająco mocno rozchylone uda możesz wesprzeć się drugą dłonią, którą pomożesz zachować odpowiednią wilgotność kobiety. W momencie, gdy pieścisz łechtaczkę środkowym palcem kolistymi ruchami palce drugiej ręki włóż do pochwy. Podwójne wrażenia pomogą w osiągnięciu poprzez nią orgazmu. Nie musisz posuwać palców tak szybko jak to tylko możliwe. Wsuwaj je jednostajnym ruchem.
Jeśli będzie chciała żebyś przyśpieszył jej ciało ci to pokaże.
krok 4
Jak śruba
Do tej techniki będziesz musiał również użyć przede wszystkim środkowego palca. Powoli wsuwaj dłoń do jej pochwy. Pierw środkowy palec a później pozostałe tyle ile się zmieści. Dopchnij tak daleko jak tylko dasz radę a następnie opleć palce wewnątrz wokół siebie. Pamiętaj, by dłoń była skierowana ku górze. Przekręcaj dłonią raz w prawo raz w lewo, delikatnie wysuwaj i znów wpychaj do oporu. by kobieta miała większą przyjemność kciukiem dłoni stymuluj jej łechtaczkę.
krok 5
Pkt. G
Siedząc przed nią i mając dłoń skierowaną do góry włóż palec wskazujący do jej pochwy. Twoim celem będzie dotarcie do jej punktu G. by to osiągnąć musisz palcem sięgnąć tak, jakbyś chciał dotknąć pępek od środka. Nie bądź brutalny w tej czynności. Zacznij pomału i zwróć uwagę na jej reakcję. Możesz działać w tym samym tempie albo przyśpieszyć.
krok 6
Na dwa palce

Jeśli ty i twoja kobieta lubicie eksperymentować ta zabawa może jej się spodobać. W momencie, kiedy trzymasz swój środkowy palec w jej pochwie, małym palcem wjedź do jej odbytu (ręka musi być w pozycji bocznej tak, jakbyś chciał dotknąć jej uda). Stymuluj obydwa wejścia równocześnie wpychając i wyciągają palce. Musisz pamiętać iż, jeżeli włożysz palec do jej odbytu to nie możesz tego samego włożyć do jej pochwy gdyż może prowadzić to do infekcji.
krok 7
Suwak
Ta metoda wymaga lubrykantu bądź dużej ilości śliny. Czubki palców umieść po obu stronach łechtaczki i szybkim ruchem zjeżdżaj w dół aż do pochwy i powrotem. Wracasz ponownie w miejsce startu i powtórz.
Wskazówki i ostrzeżenia
Doprowadzenie kobiety do orgazmu przez dotykanie jej pochwy nie jest takie trudne jak myślicie. Gdy uda ci się ją pobudzić jej ciało będzie już gotowe na twoje działania. Możesz zachęcić ją do tego, by powiedziała ci, co sprawia jej największą przyjemność. Pamiętaj o czystych dłoniach zanim zaczniesz ją tam pieścić.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    na pewno nie palcem, trzeba ustami :)