Leczenie Jak zrobić masaż prostaty przyczyny. Co znaczy inaczej gruczołem krokowym jest częścią.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zrobić masaż prostaty?

Definicja z ang. How do prostate massage, z niem. Wie Prostata-Massage.

Co to znaczy: Masaż prostaty jest bardzo istotny dla każdego mężczyzny. Prostata, zwana inaczej gruczołem krokowym jest częścią składową męskiego układu płciowego. Masaż tego narządu jest rekomendowany nie tylko ze względów medycznych, lecz i erotycznych. Zatem możesz wykonywać swojemu mężczyźnie masaż prostaty jako przedmiot gry wstępnej. Twój facet będzie nie tylko zdrowszy, lecz i silniej stymulowany.
Masaż prostaty powinien być często wykonywany, by utrzymać ten gruczoł i mężczyznę w zdrowiu. Może ona być gdyż atakowana wieloma chorobami. U mężczyzn pomiędzy 19 a 40 rokiem życia, najczęstszą dolegliwością jest zapalenie prostaty. Mężczyźni powyżej 45 roku życia cierpią na zwiększenie prostaty, które prowadzić może do rozrostu stercza, a nawet raka. Masaż prostaty minimalizuje ryzyko zachorowania na którąś z tych dolegliwości.
Masaż prostaty generalnie wymaga zaangażowania dwojga ludzi, jako, iż niezręczne i trudne może być wykonywanie tego masażu samodzielnie. Jeżeli masaż wykonuje druga osoba, jest on stosunkowo prostą czynnością do wykonania. Bieżący artykuł pomoże Ci nauczyć się masażu prostaty, dzięki czemu będziesz mogła wykonywać go swojemu partnerowi.
krok 1
Po pierwsze przedyskutuj ze swoim mężczyzną o masażu prostaty i upewnij się, iż oboje będziecie się czuli komfortowo w czasie jego wykonywania. Oboje musicie być zrelaksowani zarówno psychicznie jak i fizycznie. Partner powinien wcześniej oddać mocz i kał, jeżeli czuje taką potrzebę. Umyj ręce. Upewnij się, iż masz czyste i krótkie paznokcie
krok 2
Nałóż lateksowe rękawiczki. Kupisz je bez problemu w aptece. Rozprowadź w rękach odrobinę lubrykantu albo oliwki. Wprowadź ostrożnie palce w odbyt partnera. Wprowadź je na długość ok. 5-6 centymetrów. Obierz taki kierunek, jakbyś się kierowała w stronę pępka partnera. Twoje palce powinny dotykać prostaty. Powinnaś wyczuć kulkę odrobinę większą niż orzech włoski.
krok 3
Delikatnie głaszcz boki prostaty falowanymi ruchami. Nie naciskaj za mocno centralnej części gruczołu, gdyż to właśnie tam ulokowane są zakończenia nerwowe. Twój partner może czuć potrzebę skorzystania z toalety, mimo tego, iż oddał mocz przed masażem. Uspokajaj go i pozwól mu się zrelaksować, by nie myślał o tej potrzebie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Kluczową funkcją prostaty jest produkcja nasienia. Masaż prostaty bez wątpienia będzie pobudzał jego produkcję. Twój partner w czasie masażu może być silnie stymulowany i może odczuwać bardzo silne podniecenie, a nawet orgazm, nierzadko z wytryskiem. Jednak wytrysk nie zdarza się za każdym razem i nie ma powodów do niepokojów jeżeli do niego nie dojdzie.Pamiętaj, by nie wykonywać masażu prostaty, jeżeli Twój mężczyzna cierpi na jakąś chorobę tego gruczołu. Może on tylko wywołać dalszy rozwój choroby, albo sprawić iż rozprzestrzeni się ona i zainfekuje inne części ciała.aktualnie na rynku możemy zakupić różne masażery do wykonywania masażu prostaty. Warto rozważyć zakup takiego masażera.

Pomoc w przypadkach: stymulacja prostaty, wymasowanie prostaty, gruczoł krokowy

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.