Leczenie Jak zrobić minetę przyczyny. Co znaczy się upewnić? Dobra mineta może zdziałać cuda.

Czy pomocne?

100% pozytywne
8 głosów

Jak zrobić minetę?

Definicja z ang. How do Minet, z niem. How do Minet.

Co to znaczy: Nie wiesz jak zrobić minetę? A może wiesz idealnie jak to się robi lecz chcesz się upewnić? Dobra mineta może zdziałać cuda. Dzięki niej Twoja ukochana świata poza Tobą nie będzie widzieć. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję co robić, by dziewczyna krzyczała z rozkoszy.
krok 1
Zanim zabierzesz się do dzieła rozgrzej własną partnerkę pocałunkami i pieszczotami wolno kierując się ku jej intymnej strefie. Całuj i liż wewnętrzną stronę ud, pępek i podbrzusze.
Dziewczyna musi być dobrze rozgrzana. Jeżeli nie będzie, Twój język na jej najwrażliwszych organach będzie ją łaskotał a nie pobudzał.
krok 2
Delikatnie zacznij całować i lizać pochwę i łechtaczkę. Liż łechtaczkę z góry na dół i z dołu do góry.
Rób to naprawdę delikatnie. Nie wyobrażaj sobie, iż im mocniej będziesz to robić tym większą przyjemność jej to sprawi. Łechtaczka jest niezwykle wrażliwa - 2 razy wrażliwsza niż penis.
krok 3
Zmieniaj kierunki lizania. Nie ma nic gorszego niż monotonność. Możesz robić językiem kółka albo dotykać nim łechtaczkę punktowo (wysuwać i cofać język tak jak wąż).
krok 4
Delikatnie pocieraj palcem jej łechtaczkę, tymczasem twoje usta liżą i całuję pochwę. Palec pieszczący łechtaczkę musi być mokry, bo to jest wyjątkowo delikatne miejsce i suchy palec może spowodować ból.
krok 5
Włóż drugi palec do wnętrza pochwy, cały czas pieszcząc także ustami.
krok 6
Poruszaj palcami w pochwie w przód i w tył. Zegnij je nieco ku górze w kierunku podbrzusza dziewczyny (na głębokości 2cm znajduje się pkt. G). Nie zapominaj o równoczesnym lizaniu i delikatnym ssaniu łechtaczki.
Wskazówki i ostrzeżenia
Zawsze obserwuj reakcje partnerki. Staraj się wyczuć co jej się podoba w najwyższym stopniu a co nie. jeżeli kobieta chwyci mocno twoją głowę i dociśnie do siebie zwiększ nieco siłę dotyku.Pamiętaj by być delikatnym! Zamiast przyjemności możesz sprawić jej ból.. jeżeli nie jesteś pewien czy robisz wszystko dobrze zapytaj o to własną dziewczynę. Poproś by była szczera. Dzięki jej wskazówkom na pewno nie popełnisz żadnego błędu.Każda dziewczyna jest inna i ma własne upodobania. Nie ma idealnej instrukcji, którą można aby było stosować w razie każdej kobiety.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.