Leczenie Jak zrobić striptiz przyczyny. Co znaczy nieco pikanterii swojemu życiu erotycznemu. Nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zrobić striptiz?

Definicja z ang. How do striptease, z niem. Wie Striptease.

Co to znaczy: Zrobienie striptizu przed swoim partnerem może być wspaniałym metodą na dodanie nieco pikanterii swojemu życiu erotycznemu. Nie musisz być utalentowaną tancerką ani instalować w swoim domu rurki do tańca. Jedyne czego potrzebujesz to trochę odwagi i szaleństwa. Pokazanie swojego seksapilu może być ogromnym przełomem nie tylko dla Ciebie, lecz także dla Twojej "widowni". Poniżej znajdziesz kilka prostych kroków, które pomogą Ci zaplanować taniec erotyczny.
krok 1
Przemyśl to
Sporo z nas ma pewne wyobrażenia na temat ciała. Pewnie już mówisz "nie nadaję się do tego - jestem za gruba", "za koścista", "poruszam się jak słoń". Źle! Uświadom sobie, iż jesteś sexy i Twój chłopak Cię za taką właśnie uważa. Porzuć własne zahamowania i pokochaj własne ciało. Wyobraź sobie siebie tańczącą i pokazującą własne ciało w rytm muzyki i o tym, jak to rozpali Twojego faceta!
krok 2
Wybierz muzykę
Jaką muzykę w najwyższym stopniu lubisz? Co Cię rusza? Jaką muzykę lubi Twój partner? Jaka muzyka wpływa na Twój erotyczny nastrój? Te pytania pozwolą Ci wybrać odpowiednią muzykę do striptizu. Striptiz możesz zacząć od dynamicznego i szybkiego utworu a następnie przejść do czegoś spokojniejszego i bardziej romantycznego. Dobrym wyborem może być piosenka, która wiąże się z jakimiś wspomnieniami.
krok 3
Wybierz strój
Zacznij się ubierać począwszy od spodniej warstwy. Ta warstwa będzie ubiorem "końcowym" twojego występu. Co podoba się Twojemu partnerowi? Czarne koronki? Pończochy i podwiązki? Właśnie ta część garderoby będzie ostatnim "odsłonięciem".
Następnie pomyśl nad wierzchnimi warstwami ubrania. Może to być coś w czym czujesz się wygodnie albo jakiś kostium na przykład seksownej sekretarki czy niegrzecznej pielęgniarki. Taki strój powinien mieć również coś, co można wykorzystać jako pasek do przyciągnięcia do siebie partnera - może to być krawat czy stetoskop.
Staraj się wybrać takie ubranie i bieliznę, którą będzie można łatwo z siebie ściągnąć. Unikaj zatem rzeczy z różnymi guzikami czy haczykami.
Możesz również dodać do swojego stroju kilka akcesoriów; długi naszyjnik, długie rękawiczki, boa z piór czy kapelusz przyczynią się do lepszego efektu twojego występu.
Jeżeli chodzi o buty to powinnaś być dość ostrożna z ich wyborem. Upewnij się wcześniej, iż w wybranych butach będziesz mogła tańczyć. Pomimo, iż 10 cm szpilki wyglądają niezwykle sexy to na pewno twój występ taki nie będzie,

jeżeli wywiniesz w nich orła na podłodze.
krok 4


Striptiz

Poćwicz
Nie musisz tańczyć jak zespół tancerzy Madonny czy jak Demi Moore w filmie Striptiz. Tańcz w prosty sposób a układy taneczne pozostaw dla profesjonalistów. Zwyczajnie zapoznaj się dobrze z wybraną muzyką i się w nią wczuj. Tańcz do wybranych kawałków przed lustrem a na koniec, jak już będziesz się pewnie czuć, zrób próbę generalną w przebraniu i z akcesoriami.
Pomyśl o tym, kiedy i co z siebie ściągniesz. Dzięki próbie generalnej będziesz wiedzieć co ściąga się prosto i szybko a z czym będziesz mieć problem.
krok 5


Lap dance

Striptiz
Możesz się czuć nieco zdenerwowana na początku, co jest normalne, jednak staraj się wciąż myśleć o swojej seksualności i ją wydobywać na zewnątrz. Kiedy czujesz się seksownie to tak również wyglądasz. Przygaś światła albo je całkiem wyłącz. Możesz zapalić w pokoju kilka świeczek, by utworzyć romantyczny nastrój. Oprócz tego, będziesz czuć się bardziej komfortowo w półmroku niż przy jasnym świetle.
W czasie tańczenia poruszaj się wolno i również bardzo wolno się rozbieraj - pamiętaj, iż to jest striptiz. Przez powolne ściąganie z siebie następnych warstw ubrań wpłyniesz w większym stopniu na zmysły partnera (striptiz oznacza w wolnym tłumaczeniu "podniecające rozbieranie"). Staraj się jak w najwyższym stopniu "dręczyć" partnera narastającym podnieceniem.
Możesz zacząć taniec w rękawiczkach a następnie wolno i uwodzicielsko je ściągać. Możesz je ściągnąć nawet dzięki zębów. Jak już ściągniesz rękawiczki to delikatnie rzuć je swojemu partnerowi. Ściągnij z siebie cokolwiek chcesz, jednak pamiętaj, by pozostawić na sobie pończochy i buty - to wzmocni sukces wizualny.
Staraj się wciąż utrzymywać ze swoim partnerem kontakt wzrokowy, bądź pewna siebie i miej wszystko pod kontrolą. Nie zapomnij o obracaniu się, by partner mógł zobaczyć całe twoje ciało.
Możesz również podejść blisko do partnera, odwrócić się do niego tyłem i zatrząść pośladkami - to pomoże nieco rozładować atmosferę i ci się zrelaksować. Możesz również odsłonić na chwilę swój biust wykonując obrót dookoła siebie, by partner mógł rzucić okiem na twoją seksowną bieliznę, jednak pamiętaj, by ją z powrotem zakryć i już nie pokazywać, dopóki będziesz gotowa. Sprawienie, iż partner musi czekać na zobaczenie czegoś więcej jeszcze bardziej go podnieci.
Pamiętaj jednak również, by nie pozwalać się dotykać partnerowi - to również wspaniały sposób na doprowadzenie go na skraj szaleństwa z podniecenia. Tańcz blisko niego, ocieraj się o jego ciało, jednak nie pozwól się dotknąć, aż do końca striptizu.
Jak już dojdziesz do bielizny wówczas daj partnerowi kilka chwil na nacieszenie się widokiem a następnie podejdź do miejsca w którym siedzi, oprzyj stopę na oparciu jego krzesła i uwodzicielsko zacznij zwijać pończochy (najlepiej będą się nadawać do tego pończochy samonośne) a następnie ściągnij buty.
Teraz możesz usiąść okrakiem na swoim partnerze albo zacząć się o niego ocierać pośladkami, piersiami (tzw lap dance). Możesz również chwycić go za dłoń i zaprowadzić prosto do sypialni.
Najważniejszą rzeczą
w czasie striptizu to jest, by czerpać z niego radość. Taniec erotyczny może bardzo wzmocnić związek dwojga ludzi. Czyli na co czekasz?
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.