Leczenie Jak zwiększyć ilość spermy przyczyny. Co znaczy przed kobietą, jako zdrowy i mocny.

Czy pomocne?

69% pozytywne
13 głosy

Jak zwiększyć ilość spermy?

Definicja z ang. How to increase sperm count, z niem. Wie Spermienzahl zu erhöhen.

Co to znaczy: Czy chcesz zwiększyć własne szanse na posiadanie dzieci? Czy chcesz pokazać się przed kobietą, jako zdrowy i mocny mężczyzna? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi tak, to wyjście jest proste - musisz zwiększyć liczba spermy, którą produkujesz. Obfitość spermy jest znakiem testosteronu i zdrowego układu rozrodczego. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego iż gwiazdy porno są sławne nie tylko wskutek gigantycznego przyrodzenia! Mam dla ciebie kilka sposobów jak zwiększyć liczba spermy.
krok 1
Na co wpływa liczba plemników?
Oprócz podniesienia twego ego, spora liczba plemników skutkuje, iż orgazm jest silniejszy i dłuższy. Powiększenie produkcji spermy najprawdopodobniej doprowadzi do powiększenia pożądania seksualnego. Jeżeli chcesz zrobić swojej kobiecie prysznic miłosny tj. następny powód, by postarać się o powiększenie ilości spermy. Podstawową jednak sprawą jest powiększenie twoich szans na ojcostwo.
krok 2
Rzuć palenie
Jeżeli palisz żuć najlepiej już dzisiaj.
Jeżeli argumenty typu nieprzyjemny oddech do ciebie nie przemawiają to wiedz o tym, iż palenie wpływa na liczbę plemników. Palący mężczyźni oprócz tego, iż mają o ok. 22 proc. mniej nasienia to również ich orgazmy są krótsze i mniej intensywne.
krok 3
Zredukuj ciepło
Przyczyną produkcji mniejszej liczby plemników może być zbyt wysoka temperatura jąder. W tym miejscu powinno być chłodniej niż w reszcie ciała. Dlatego także nie zaleca się noszenia obcisłych bokserek czy spodni, które mocno naciskają na jądra podnosząc temperaturę. W nocy najlepiej śpij nago,
jeżeli możesz, by zapewnić im przewiew.
krok 4
Poprawne odżywianie
Wierz albo nie, dieta wpływa nie tylko na twój wygląd i kondycję, lecz również na liczba wytwarzanych plemników. Pewnie wiesz, iż powinieneś ograniczyć się w jedzeniu tłustych potraw a skupić na tych z sporą zawartością białka, warzywach, owocach i produktach pełnoziarnistych. Trzymaj zdrową dietę nie tylko po to, by mieć niezłą kondycję.
krok 5
Masturbuj się i uprawiaj seks rzadziej
Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie, dlaczego jednym razem ich sperma jest gęstsza i mniej przezroczysta a innym razem zupełnie na odwrót. Cóż, to dość proste - w rzeczywistości im więcej razy będziesz mieć wytrysk tym rzadsze będzie twoje nasienie.
jeżeli uprawiasz seks każdego dnia albo co gorsza masturbujesz się w ciągu dnia to, jakość twojej spermy i liczba plemników będzie o sporo mniejsza.
krok 6
Pij mniej alkoholu
Alkohol wpływa na czynności wątroby, co natomiast skutkuje gwałtowny przyrost poziomu estrogenów, a to koliduje z produkcją spermy. Nawet dwa drinki na dzień będą miały długoterminowy wpływ na produkcję spermy, więc proponuję butelkę z piwkiem odłożyć i to już.
krok 7
Ćwicz mięśnie Kegla
Aczkolwiek ćwiczenia tych mięśni nie pomogą w produkcji większej ilości spermy to sprawią, iż gdy już wydostanie się ona z twojego penisa to będzie miała większy zasięg. Ćwiczenia te pomagają również w wydłużeniu erekcji a również w wzmocnieniu mięśni penisa. Nieoficjalnie mówi się, iż ćwiczenie tych mięśni skutkuje powiększenie obwodu członka.
krok 8
Zastąp leki naturalnymi suplementami diety
Skład niektórych leków może powodować pomniejszenie się produkcji plemników. Zupełnie inaczej działa leczenie suplementami diety bądź mająca na celu powiększenie testosteronu, która wpływa na powiększenie ilości spermy.
L-karnityna znajdująca się w czerwonym mięsie i mleku jest naturalnym aminokwasem zwiększającym liczba i prędkość produkcji spermy.
Kwas foliowy (wszystkie produkty z pełnych ziaren mają kwas foliowy) w połączeniu z cynkiem powiększa liczba wytwarzanych plemników.
L-arginina (znajdująca się w orzechach, sezamie, jaju i mięsie) powiększa produkcję plemników i ich ruchliwość.
Ponadto antyoksydanty takie jak wit. E i selen również poprawiają jakość i zwiększają liczba plemników.
Wskazówki i ostrzeżenia
W ogólnym rozrachunku sperma tak naprawdę służy konkretnemu celowi a mianowicie rozmnożeniu i kontynuacji rasy ludzkiej. lecz ty raczej nie bierzesz sobie tego aż tak do serca. Jedyne, na czym ci zależy to czuć się jak prawdziwy mężczyzna, który może potraktować swojego penisa jak pistolet maszynowy dalekiego zasięgu.

Pomoc w przypadkach: więcej spermy u mężczyzny, co zrobić aby mieć więcej spermy, zwiększanie ilości spermy, lepsza sperma co robić, sposoby na więcej spermy

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Musisz jeść dużo serka białego i ananasa na smak