Leczenie Jak zwiększyć libido u kobiet przyczyny. Co znaczy poprzez mnóstwo różnych powodów. Lecz w.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zwiększyć libido u kobiet?

Definicja z ang. How to increase libido in women, z niem. Wie Libido bei Frauen zu erhöhen.

Co to znaczy: Kobiety regularnie doświadczają problemów z niskim libido. To jest spowodowane poprzez mnóstwo różnych powodów. Lecz w dzisiejszych czasach niskie libido nie musi być stanem przewlekłym. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zwiększyć libido, dzięki którym i ty i twój partner będziecie szczęśliwi.
krok 1
Zmień metodę antykoncepcji.
Sporo hormonalnych metod kontroli urodzeń skutkuje spadek libido. Chociaż cały czas nie wiadomo, w jaki sposób środki hormonalne zmniejszają libido, jednakże regularnie ten właśnie skutek uboczny ich działania jest odnotowywany jako wielki problem. Nowa sposób antykoncepcji powinna przywrócić normalne libido u kobiet już w ciągu jednego miesiąca.
krok 2
Postaraj się trochę schudnąć.
Jeśli kobieta źle czuje się w swoim własnym ciele rzadko ma ochotę na igraszki w sypialni. W takim wypadku zrzucenie kilku zbędnych kilogramów bardzo szybko zwiększy libido.
krok 3
Zażywaj multiwitaminę.
Osoby na diecie regularnie cierpią wskutek braku witamin A, C, E, b i kwasów omega 3. Brak tych składników w organizmie skutkuje nie tylko spadek libido, lecz również ogólny brak energii. Gdy zaczniesz często przyjmować multiwitaminę poczujesz przyrost poziomu energii a z czasem również będziesz mieć większą ochotę na seks.
krok 4
Wprowadź zmiany do swojej sypialni.
Kup książkę z nowymi pozycjami albo poszukaj ciekawych innowacji w Internecie.
Jeśli wprowadzisz do sypialni przedmiot zabawy, zwiększy się prawdopodobieństwo, iż częściej będziesz chciała się kochać, czyli wzrośnie twój popęd seksualny (libido).
krok 5


kobieta w łóżku

regularnie uprawiaj seks.
Może to wydawać się dziwne, lecz i w sypialni działa powiedzenie, iż apatyt wzrasta stosunkowo jedzenia. Im częściej się kochasz tym częściej masz na to ochotę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    hahaha, zwiększanie swojego libido :)