Leczenie Jak zwiększyć orgazm u mężczyzny przyczyny. Co znaczy mężczyzny. Na szczęście istnieje na.

Czy pomocne?

42% pozytywne
7 głosów

Jak zwiększyć orgazm u mężczyzny?

Definicja z ang. How to increase male orgasm, z niem. Wie männlichen Orgasmus zu erhöhen.

Co to znaczy: Jako kobieta z pewnością zastanawiasz się co zrobić, by zwiększyć orgazm u mężczyzny. Na szczęście istnieje na to sporo sposobów i wybrane z nich są bardzo proste do zrealizowania. Zapoznaj się z poniższymi metodami i wypróbuj je nawet dzisiejszej nocy.
krok 1
Masaż prostaty.
Jeżeli nie próbowaliście wcześniej tej techniki, możecie doznać szoku spowodowanego intensywnością orgazmu punktu G. Mówiąc w skrócie męski pkt. G to gruczoł wielkości orzecha włoskiego umiejscowiony w przedniej części odbytnicy, który w czasie pobudzenia wytwarza intensywną przyjemność. Ty lub Twój partner możecie wykonać palcem albo ręką znany gest mówiący „podejdź do mnie”. Masując delikatnie pkt. G, mężczyzna może doznać w najwyższym stopniu intensywnego orgazmu w swoim życiu.
krok 2
Pierścień wibrujący.
Taki pierścień dodaje nowych doznań do seksualnych doświadczeń i z pewnością powiększa intensywność męskiego orgazmu. Można go używać zarówno w czasie masturbacji jak i w czasie stosunku. Do nasilenia doznań przyczyniają się delikatne wibracje połączone z ograniczeniem przepływu krwi do penisa.

Jeżeli nie posiadacie takiego pierścienia, zawsze można poeksperymentować z innymi wibrującymi akcesoriami.
krok 3
Seks oralny.
Nie można zapominać o tym, iż seks oralny to jeden z podstawowych wzmacniaczy doznań seksualnych. Jest o tyle lepszy, że nie wymaga jakichkolwiek lubrykantów, ani drogich zabawek. Umieść język na samym czubku penisa, następnie zacznij delikatnie poruszać językiem dookoła. w czasie tej czynności złap ręką członka i zacznij przesuwać ręką w dół i w górę. by maksymalnie zwiększyć doznania, w czasie seksu oralnego możesz delikatnie masować mosznę albo pkt. G.
krok 4
Abstynencja.
Ta sposób nie należy do łatwych, jednak większość mężczyzn jest świadoma tego, iż im większe są przerwy między stosunkami, tym doznają bardziej intensywnych orgazmów. Spróbujcie więc wstrzymać się od kilku dni do tygodnia, a zauważycie nasilenie orgazmu. sporo par próbuje powstrzymać się na tydzień przed ślubem, by doznania w czasie nocy poślubnej były bardziej intensywne.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wypróbujcie wyżej wymienionych metod, a z pewnością zauważycie różnicę w intensywności orgazmu mężczyzny. Przy odrobinie praktyki i kilku akcesoriów, które zapewne możecie znaleźć w domu, będziecie na dobrej drodze do osiągnięcia swojego celu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.