Leczenie Jak zwiększyć popęd seksualny przyczyny. Co znaczy życie w ciągłym biegu mogą bardzo.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zwiększyć popęd seksualny?

Definicja z ang. How to increase sex drive, z niem. Wie Sexualtrieb steigern.

Co to znaczy: Jesteś znudzona seksem? Nie masz na niego siły ani ochoty? Codzienny stres i życie w ciągłym biegu mogą bardzo efektywnie zmniejszyć popęd seksualny. Zatem nadszedł czas, by poczytać kilka wskazówek, które sprawią, iż seks znów stanie się dla ciebie gorący i niesamowity. Jednak by wszystkie te porady zadziałały, musisz naprawdę tego chcieć. W tym artykule przedstawię kluczowe przyczyny spadku libido i podpowiem ci jak sobie z nimi radzić. Uwierz, to naprawdę działa.
krok 1
Wciąż jesteś zestresowana.
Masz naprawdę sporo rzeczy do zrobienia w ciągu dnia (robota, dzieci, hobby), a seks jest ostatni na twojej liście? Rozwiązanie jest bardzo proste – zwolnij i znajdź czas na odpoczynek. Dlatego będziesz mogła skupić się na sferze uczuciowej.
Wieczorem poświęć 10 min. na relaks w wannie. Czynność ta, w odróżnieniu do wykonywania obowiązków domowych, na pewno wprowadzi cię w odpowiedni nastrój. Zabawnym jest fakt, iż najlepszym metodą na pomniejszenie stresu jest właśnie seks. Zatem im częściej będziesz uprawiać seks, tym mniejszy stres i zmęczenie będziesz odczuwać na co dzień.
krok 2
Nie czujesz się atrakcyjna.
Oczywiście trudno cieszyć się seksem, jeżeli wciąż obawiasz się, iż twój zobaczy cellulit na twoich udach czy następny wałeczek tłuszczu na brzuchu. Uwierz mi, mężczyźni nie zwracają na to uwagi. Są wystarczająco podekscytowani twoją nagością i zapowiedzią nadchodzącego stosunku.
Pamiętaj, iż jeżeli ty nie będziesz czuła się komfortowo, seks również nie będzie należał do udanych. Pewnie zastanawiasz się, jak można zwalczyć własne kompleksy. Zastanów się, co kochasz w swoim ciele. Może to być jakiś jego fragment albo sposób w jaki się poruszasz. jeżeli jesteś niezadowolona ze swojej sylwetki, zacznij ćwiczyć. Nie tylko przyczyni się to do poprawy twojego stanu zdrowia, lecz zwiększy także pewność siebie i dostarczy energii.
Pamiętaj, iż mankamenty urody może również zakryć seksowna bielizna. Ponętny, dopasowany do sylwetki szlafroczek, może ukryć partie ciała, których nie chcesz pokazać partnerowi, będąc równocześnie bardzo podniecającym. Zatem idź naprzód i staraj się wyleczyć się z kompleksów.
krok 3
Głęboko w sercu nosisz urazę do partnera, co bezpośrednio przekłada się na wasze życie seksualne.
Czy istnieje coś, o czym trudno ci zapomnieć? Nawet pozornie małe problemy w związku mogą z czasem narastać i spowodować niechęć do żadnych zbliżeń z partnerem. Zastanów się czy nie masz ochoty na seks tylko dlatego, iż jesteś zła na partnera? jeżeli odpowiedź brzmi tak, postaraj się wszystko z nim wyjaśnić. Otwartość i szczera rozmowa pomaga zbudować mocną więź, która jest podstawą zdrowego życia seksualnego.
Gdy wyjaśnicie ciążące nad wami problemy, okaż partnerowi własne uczucia przez czuły dotyk, rozmowy o waszych wspólnych celach i wieczorne wyjścia na randki. Odbudujcie łączącą was psychiczną i emocjonalną więź, a seks będzie tak udany jak na początku waszej znajomości.
krok 4
Przed snem lubisz napić się wina.
Jeden kieliszek wina może zmniejszyć twoje zahamowania i zwiększyć popęd płciowy. Jednak większa jego liczba, może zmniejszyć twoją wrażliwość seksualną przez pomniejszenie stopnia nawilżenia pochwy i przekrwienie narządów płciowych. Warto zatem ograniczyć liczba spożywanego alkoholu, odpowiednia dawka to jeden kieliszek albo nawet mniej w ciągu wieczoru.
krok 5
Brakuje ci energii.
jeżeli jesteś tak zmęczona, iż zasypiasz jak tylko przyłożysz głowę do poduszki, powinnaś zacząć planować wszystko z wyprzedzeniem. Może nie brzmi to romantycznie, lecz zaplanuj w ciągu tygodnia jeden albo dwa dni, kiedy będziesz uprawiać seks. W ciągu tych dni rozłóż pozostałe zajęcia tak, aby wieczorem nie czuć się wyczerpaną.
by zacząć grę wstępną nie musisz najpierw ugotować obiadu, pozmywać naczyń albo obejrzeć ulubionego serialu. Zrób to, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja Przyciemnij światło, włącz odpowiednią muzykę i idź na całość.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.