Leczenie Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn przyczyny. Co znaczy może spadać. Wynika to ze.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn?

Definicja z ang. How to increase sex drive in men, z niem. Wie Sexualtrieb bei Männern zu erhöhen.

Co to znaczy: Poziom libida jest związany z udanym życiem seksualnym. Z wiekiem jego poziom może spadać. Wynika to ze zmniejszonej produkcji testosteronu w organizmie. Wpływ na to ma również tryb życia, robota zawodowa i różnego rodzaju choroby. Jak zwiększyć poziom libida a tym samym poprawić życie seksualne? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.
krok 1
Ruch to zdrowie. Najlepszym metodą na podwyższenie poziomu testosteronu w organizmie jest wysiłek fizyczny. Zapisz się na siłownię bądź zajęcia z ulubionej sztuki walki. Dlatego poprawisz krążenie krwi i polepszysz stan psychiczny.
krok 2
Zadbaj o odpowiednią dietę. Jedź produktu bogate w cynk. Znajdziesz go min. w ostrygach, drobiu, rybach, chudym mięsie czy orzechach. Występuje również w pieczywie razowym i różnego rodzaju kaszach. Cynk powiększa produkcję plemników a również poprawia pracę serca.
krok 3
Zapewnij sobie odpowiednią liczba odpoczynku. Nie przemęczaj się. Śpij przynajmniej 7-8 godz.. To właśnie w czasie odpoczynku organizm regeneruje się a tym samym poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych.
krok 4
Unikaj stresu. W dzisiejszych czasach to jest dość trudne więc należy nauczyć się zarządzać stresem. Pomogą tobie w tym ćwiczenia relaksacyjne. Niezłą techniką redukującą poziom stresu są ćwiczenia oddechowe. Możesz również skorzystać ze zbawiennych wpływów medytacji.
krok 5
Alkohol w małych ilościach rozluźnia organizm i może wprowadzić cię w stan odprężenia i wzrostu poziomu libido. Pamiętaj jednak, iż alkohol w nadmiernych ilościach skutkuje problemy ze wzwodem. Więc wszystko w umiarze.
krok 6
Następnym czynnikiem negatywnie wpływającym na popęd seksualny jest palenie papierosów. Wpływają one niekorzystnie na przepływ krwi. Oprócz tego większość osób nie lubi całować się z palaczem z racji na nieprzyjemny oddech.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jeżeli powyższe wskazówki nie pomagają skontaktuj się z seksuologiem w celu dokładnej diagnozy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Pozwolić mu zadzwonić na seks telefon to nakręca związek bazę stron można znaleźć tu http://sextelefon.toplista.pl/