Leczenie Jak zwiększyć potencję przyczyny. Co znaczy się ona do pełniejszej satysfakcji z życia i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zwiększyć potencję?

Definicja z ang. How to increase the potency, z niem. Wie die Potenz zu steigern.

Co to znaczy: Seksualność to bardzo istotny przedmiot w życiu każdego człowieka. Przyczynia się ona do pełniejszej satysfakcji z życia i do budowania pewności siebie. Sprawność seksualna mężczyzny jest dość istotnym elementem w każdym związku. Warto zatem zadbać o niezłą kondycję seksualną. Jak wiadomo, razem z wiekiem liczba produkowanego testosteronu w organizmie mężczyzny minimalizuje się. Jednakże można temu przeciwdziałać dbając min. o niezłą kondycję fizyczną i o poprawną dietę. Warto zdawać sobie sprawę z tego, co może negatywnie wpływać na potencję. Znając tego typu czynniki, będziesz mógł wyeliminować je, a tym samym poprawić potencję seksualną. W poniższym artykule znajdziesz kilka wskazówek.
krok 1
Kondycja seksualna mężczyzny wynika z jego zdrowia fizycznego, trybu życia i zdrowia psychicznego. Sporą rolę odgrywają także uwarunkowania genetyczne, czy także temperament. Każdy z nas ma różne potrzeby seksualne, co odbija się na częstotliwości aktywności seksualnych. Pamiętajmy jednak, iż jeżeli mamy problemy z potencją, to pierwsze, co powinniśmy zrobić, to udanie się do lekarza. Zaburzenia erekcji mogą wiązać się z różnego rodzaju chorobami, min. cukrzycą czy chorobą układu krążenia. W związku z tym najpierw należy zasięgnąć porady specjalisty.
krok 2
Omówmy teraz aspekt diety, który na pewno ma wpływ na stan męskich narządów płciowych. Już w starożytności odkryto, iż wybrane pokarmy mają wpływ na popęd seksualny. Można do nich zaliczyć żeń-szeń, który jest od wieków stosowany poprzez Chińczyków. Nasza dieta powinna być bogata w cynk. Pomiędzy innymi powiększa on produkcję plemników. Znajdziemy go w produktach typu: pestki z dyni, owoce morza, ryby, mięso drobiowe, orzechy czy także produkty zbożowe. Prócz produktów, które zwiększają potencję, istnieją także produkty, które ją obniżają. Zaliczamy do nich: białe pieczywo, czerwone mięso, sosy i tłuste potrawy. jeżeli chodzi o napoje, to unikajmy mocnej kawy, herbaty i alkoholu.
krok 3
By zwiększyć sprawność seksualną i pobudzić produkcję testosteronu warto zadbać o kondycję fizyczną. Uprawiaj sport. To jest bardzo istotne, gdyż poprawi stan twojego ciała jak także psychiki. Możesz zacząć biegać, zapisać się na siłownię, bądź także zacząć chodzić na basen. Dlatego zrzucisz zbędne kilogramy, co przeniesie się na twoją sprawność seksualną.
krok 4
Do powiększenia potencji seksualnej na pewno przyczyni się rzucenie palenia. Badania stwierdziły, iż osoby palące częściej mają problemy z impotencją. Mężczyźni, którzy na dzień wypalają około 20 papierosów są obarczeni ryzykiem około 60% większym od mężczyzn, którzy nigdy nie palili.
krok 5
Warto także wspomnieć o różnego rodzaju wspomagaczach, które pomogą w walce z zaburzeniami potencji. To są min. leki typu Viagra (przypisywane poprzez lekarzy), prezerwatywy, które wydłużają stosunek i różnego rodzaju ćwiczenia, które poprawiają krążenie penisa. Jednakże wykonując te ćwiczenia należy zachować szczególną ostrożność. Tego typu ćwiczenia można znaleźć w Internecie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.