Leczenie Jak zwiększyć wytrysk przyczyny. Co znaczy spermy. Ziołowe suplementy mogą wpłynąć na.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zwiększyć wytrysk?

Definicja z ang. How to increase ejaculation, z niem. Wie zu erhöhen Ejakulation.

Co to znaczy: Istnieje sporo różnych sposobów na powiększenie wytrysku i poprawę jakości spermy. Ziołowe suplementy mogą wpłynąć na powiększenie wytrysku przez poprawę ogólnego stanu zdrowia człowieka. Zioła wpływają na zachowanie równowagi hormonalnej i leczą układ rozrodczy. Wg najnowszych badań także akupunktura ma pozytywny wpływ na jakość nasienia. Jeżeli jednak chcesz skorzystać z nieco bardziej konwencjonalnych metod, przeczytaj poniższe wskazówki, które na pewno ci pomogą.
krok 1
Rozważ wykorzystywanie ziołowych leków. Badania wykazały, iż maja one pozytywny wpływ na jakość i liczba spermy i na ruchliwość plemników. Nie spodziewaj się jednak natychmiastowych sukcesów. Poprawa będzie widoczna dopiero po ok. trzech miesiącach. Po ok. pół roku stosowania ziołowych preparatów zrób analizę swojego nasienia, by przekonać się, iż lek poprawnie wpływa na organizm.
krok 2
Wyeliminuj alkohol. Nawet w najmniejszych ilościach wpływa on na pomniejszenie produkcji testosteronu.
krok 3
Zrezygnuj z palenia papierosów, zażywania narkotyków (nawet marihuany) i staraj się ograniczyć stres.
krok 4
Zrezygnuj ze zbyt częstych stosunków. Najlepiej uprawiać seks tylko w dni płodne kobiety. Współżyj z partnerką co drugi dzień w ciągu całego tygodnia, w którym dzieje się owulacja i występują dni płodne.
krok 5
Unikaj energicznych ćwiczeń, sauny, jacuzzi, gorących kąpieli, ciasnej bielizny i jazdy na rowerze. Wszystkie te czynności powodują podwyższenie temperatury w jądrach, co może prowadzić do redukcji liczby plemników. Niektóre badania wykazały, iż laptopy przyczyniają się do wzrostu niepłodności u mężczyzn.
krok 6
Zacznij przyjmować cynk w ilości 40–80 mg na dobę (nie przekraczaj 100 mg w ciągu doby). Źródłem cynku może być żywność, jak i specjalne suplementy diety dostępne w aptekach.
krok 7
Przyjmuj na dzień ok. 200–400 IU (130-260mg) witaminy E. Pomaga ona zachować równowagę hormonalną w organizmie. Podobnie jak w razie cynku, witaminę E możemy dostarczyć naszemu organizmowi przez żywność albo suplementy dostępne w aptekach. Największą zawartość witaminy E mają migdały, oleje roślinne tłoczone na zimno, warzywa liściaste, rośliny strączkowe, orzechy, nasiona, produkty pełnoziarniste, jajka, brązowy ryż, mleko, płatki owsiane, kiełki pszenicy, słodkie ziemniaki i nasiona lnu. Krok 8.
krok 8
Wprowadź do swojego jadłospisu żywność, która wpływa na powiększenie ilości spermy i poprawę jej jakości. Przygotowuj posiłki z dodatkiem porów, jagnięciny, krewetek, fasoli, jedz także małże i ostrygi.
krok 9
Unikaj przyjmowania niektórych ziół, jak Echinacea (jeżówka), czy miłorząb japoński.
krok 10
Unikaj przyjmowania leków zawierających ranitydynę (na przykład Ranigast, Zantac) i cymetydynę (((na przykład Altramet).
krok 11
Jak widać istnieje sporo naturalnych sposobów na poprawę jakości, ilości i ruchliwości plemników. Sposoby te są bardzo skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Najlepsze efekty uboczne leczenia to poprawa snu, powiększenie libido, powiększenie męskości, pomniejszenie stresu i zapobiegnięcie depresji.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.