Leczenie Jakie pozycje lubią mężczyźni przyczyny. Co znaczy stopniu. Oczywiście mają także własną.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jakie pozycje lubią mężczyźni?

Definicja z ang. What items like men, z niem. Was für Produkte wie Männer.

Co to znaczy: Seks jest na samym szczycie listy tego, co mężczyźni pragną w najwyższym stopniu. Oczywiście mają także własną listę top pozycji seksualnych, które lubią w najwyższym stopniu i o których fantazjują bez przerwy. Pewnie chciałabyś wiedzieć kiedy mężczyzna podnieca się w najwyższym stopniu. Jeśli chcesz wykonać z nim w duecie jedną z takich pozycji to przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Na kowbojkę
Ta pozycja przetrwała całą wieczność, lecz w dalszym ciągu jest jedną z ulubionych zarówno poprzez mężczyzn jak i kobiety. Gdy na nim siedzisz obydwoje macie max. penetrację. Siedząc w ten sposób na nim masz sporą sposobność ruchów – kręcenie biodrami czy pchnięcia, mocniejsze i bardziej delikatne. On leżąc na plecach nie dość, iż ma sposobność penetracji to dodatkowo może napawać się widokiem twoich piersi i twojej twarzy. Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie tą pozycję możesz zrobić siadając na niego odwrócona plecami. Niektórzy wręcz wolą tą pozycje bo penetracja jest jeszcze głębsza. Dla wysportowanych mogę polecić kowbojkę kucającą. Zamiast kłaść nogi do tyłu na łóżku kucnij na nim jakbyś miała robić przysiady i dokładnie takimi ruchami wsuwaj się na niego i podnoś.
krok 2
Amazonka
Do tej pozycji potrzebne wam będzie krzesło. Mężczyzna siada na krześle a ty siadasz na jego udach układając nogi na obie strony. Wprowadzasz członka do pochwy. W tej pozycji stymulujesz przede wszystkim wewnętrznymi mięśniami pochwy. Ta pozycja jest szczególnie pożądana poprzez mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem.
krok 3
Krab
W tej pozycji twój partner kładzie się na plecach a ty siadasz na nim odchylając plecy ku tyłowi podpierając się dłońmi i stopami. On wprowadza członka w ciebie a ty podnosząc biodra w górę i w dół nim stymulujesz. Ta pozycja ma jeden mankament, gdyż przy szybszych pchnięciach jego penis może wypadać.
krok 4
Słoń
Ta pozycja zaczyna się od pozycji klęczącej. On wchodzi w ciebie a następnie schodzicie na dół tak, iż ty leżysz na łóżku odwrócona do niego plecami. Możesz rozchylić nogi tak bardzo jak tylko dasz radę, możesz również zacisnąć pośladki. Twój partner niech wesprze się na ramionach. Sporym plusem tej pozycji jest intymny kontakt.
krok 5
Ty z nogami na jego ramionach
Ta pozycja pozwala na głęboką stymulacje punktu G. Tymczasem ty leżysz na plecach niech on podniesie twoje nogi do góry pod kątem 90 stopni. Niech on klęknie przed tobą i położy twoje nogi na swoich ramionach. Ta pozycja nie tylko gwarantuje głębsze pchnięcia, lecz dodatkowo i sposobność mocniejszych ruchów z racji na to, iż wasze uda będą bardzo blisko siebie. Dzięki możliwości mocnych pchnięć partner może przesuwać cię, więc zabierając się do tej pozycji upewnijcie się, iż macie odpowiednio wiele miejsca.
krok 6
Lotos
W tej pozycji mężczyzna siada na podłodze, zgina nogi w kolanach i łączy ze sobą stopy. Podobnie jak w pozycji na jeźdźca najwięcej pracy będzie należało do ciebie. Siadasz na nim własnymi nogami oplatając jego pas. Podpierając się o jego uda podnoś się w górę i w dół, kręć biodrami. Jeśli masz problem z podnoszeniem się w górę i w dół możesz kołysać się naprzód i tyłu tym samym odciążysz w sporym stopniu plecy. Dla utrzymania lepszej równowagi możecie tą pozycję robić przy ścianie tak, abyś ewentualnie mogła podeprzeć się o nią plecami.
krok 7
Na pieska
W tej pozycji dominuje mężczyzna. Aczkolwiek mężczyźni bardzo lubią aktywne kobiety to pozycja "na pieska" ich niezwykle podnieca gdyż kojarzy się ze zwierzętami. Ty przyjmujesz pozycję „na czworaka”, a mężczyzna klęka za tobą i w ciebie wchodzi. By było ci wygodniej podłóż sobie coś miękkiego pod łokcie. Jeśli chcesz, ty możesz w tej samej pozycji ustawić się na państwie łóżka, opierając na materacu swój tułów a on zamiast klęczeć to może wchodzić w ciebie na stojąco. Sporo kobiet narzeka, iż ta pozycja jest niewiele intymna. Jeżeli ci to przeszkadza, to poproś partnera, by przytulił się do ciebie w taki sposób, by torsem dotykał twoich pleców.
Wskazówki i ostrzeżenia
Myślę, iż sporo z tych pozycji przypadnie do gustu także tobie ze wzglądu na to, iż to ty będziesz nadawała rytm i siłę pchnięć. Przetestujcie każdą z tych pozycji i wybierzcie tą, która będzie zarówno dla niego jak i dla ciebie ulubioną.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.