Leczenie Leczenie impotencji przyczyny. Co znaczy wstydliwa, iż znaczna część cierpiących na nią.

Czy pomocne?

75% pozytywne
4 głosy

Leczenie impotencji

Definicja z ang. impotence treatment, z niem. Behandlung von Impotenz.

Co to znaczy:

Impotencja jest bardzo przykrą i wstydliwa dolegliwością. Niestety jest tak wstydliwa, iż znaczna część cierpiących na nią mężczyzna nawet nie próbuje się leczyć albo stara się to robić samodzielnie. To może spowodować dalsze kompleksy i zaburzenia seksualności, które tylko pogarszają sytuację. Jeżeli zauważyliśmy zaburzenia w erekcji, powinniśmy jak najszybciej zgłosić się do specjalisty. Przed lekarzem nie można się wstydzić! On jest po to, tak aby nam pomagać!


Przyczyn impotencji może być bardzo sporo. Ogólnie powody zaburzeń erekcji dzielimy na dwie kategorie:


- powody psychiczne: stres, kompleksy, introwersja, lęki na tle seksualnym, uzależnienia, depresja.
- > powody fizyczne: wiek, cukrzyca, choroby neurologiczne, choroby serca i układu krążenia, wady wrodzone, niektóre leki.


W leczeniu impotencji najważniejsze jest rozpoznanie jej przyczyn. Jeżeli impotencja jest wywołana poprzez inną chorobę (nie jest chorobą samą w sobie), to należy zając się leczeniem głównej >> powody, a następnie skutkiem, a więc impotencją. Leczenie impotencji przynosi bardzo dobre konsekwencje. Najważniejsza jest pierwsza wizyta u specjalisty i rozpoczęcie terapii.


Leczenie impotencji:


- psychoterapia – wszystkie zaburzenia erekcji na tle psychicznym leczone są poprzez seksuologów albo psychoterapeutów. Odpowiednie podejście i zaangażowanie w terapię najczęściej przynosi super sukces.
- leczenie farmakologiczna – jest służąca w razie problemów z krążeniem, w impotencji spowodowanej wiekiem i innych zaburzeniach fizycznych. Służące są preparaty do iniekcji i przyjmowane doustnie. Pamiętajmy, iż lek na impotencję może przepisać tylko i wyłącznie doktor! Samodzielne leczenie dzięki środków farmaceutycznym najczęściej wyrządza jeszcze większe szkody.

Dobrym rozwiązaniem może być zmiana trybu życia. Aktywność fizyczna, zdrowa dieta, zerwanie z nałogami – ogólna poprawa stanu zdrowia i kondycji może przynieść zaskakujące efekty.

Pomoc w przypadkach: Jak leczyć impotencję; Impotencja; leczenie impotencji; sposoby na impotencje; w jaki sposób leczy się impotencję; problemy z potencją; sposoby na problemy z potencją; potencja; wzmacnianie potencji; problemy z erekcją; leczenie problemów z erekcją; poprawa erekcji; brak erekcji; zaburzenia erekcji; zaburzenia wzwodu; problemy ze wzwodem; brak wzwodu; jak leczyć problemy ze wzwodem; co robić gdy nie ma wzwodu; zaburzenia seksualności; penis nie staje; niemoc płciowa; dysfunkcja seksualna

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 4

    Trudno powiedzieć ile to trwało ale stosowałem sie do ulotki żeby nie przekraczać dawki 25mg dla mnie to było wystarczająco. Żadnych skutków ubocznych nie pamiętam, wszystko było zupełnie ok, wiem, że podobno viagra powoduje migreny itp. ale tu po maxonie naprawdę czułem się świetnie a w żadnym wypadku jakoś gorzej czy coś.

    gdybyś mógł coś jeszcze wspomnieć o tym maxonie? Jak długo brałeś i czy były jakieś skutki uboczne?

    U mnie złożyły się i problemy fizyczne i psychiczne, ale niewątpliwie była to jakaś blokada. Zawsze trzeba zrobić jakiś pierwszy ruch i u mnie zaczęło się od diety, która niestety nie była skuteczna. Po niej przyszedł czas na leki. Apteka obok mnie dobrze zaopatrzona więc miałem z czego wybierać- padło na maxon active. Trochę cykałem się przed wzięciem, ale raz się żyje, a jeśli można coś poprawić to czemu nie. To jest to czego szukałem. "Zastrzyk" pozytywnej energii i fizyczne podbudowanie moich możliwości.

    Witam mam 25 lat ostatnio zauważyłem że mam tzw. miekki wzwód lub jezeli jest trawa krótkotrwale, Kiedys uprawiałem seks z kobieta i było w pozadku później nie majac dziewczyny masturbowałem sie przed filmami i wtedy zauważyłem gdy poznałem kobietę że nie mam pełnego wzwodu. co robic.