Leczenie Naturalne afrodyzjaki przyczyny. Co znaczy Działają one na nasze hormony. Przeważnie to są.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Naturalne afrodyzjaki

Definicja z ang. natural aphrodisiacs, z niem. natürliche Aphrodisiaka.

Co to znaczy: Jak wiadomo afrodyzjaki to substancje, które zwiększają nasz popęd seksualny. Działają one na nasze hormony. Przeważnie to są różnego rodzaju napoje, potrawy czy także owoce. Afrodyzjaki są znane od wielu wieków. W średniowieczu przyrządzaniem afrodyzjaków zajmowały się czarownice. Eliksiry miłosne zawierały, na przykład żywice z drzew, jądra zwierząt, pomidory czy także jaszczurki. Aktualnie znamy inne afrodyzjaki, które są bardziej przystępne i działają na pewno podobnie jak te średniowieczne. Chcąc wzbogacić życie seksualne warto pokusić się o wykorzystanie afrodyzjaków. Seks będzie wtedy bardziej namiętny i pełny. Prócz naturalnych afrodyzjaków na rynku możemy znaleźć różne kremy czy także feromony. Afrodyzjaki mogą przybierać również formę rzeczy. Wszystko to co nas podnieca i wprowadza w zmysłowy nastrój może zyskać miano afrodyzjaku. Poniżej zajdziesz kilka przydatnych afrodyzjaków.
krok 1
Oczywiście dobrze jest najpierw wypróbować czy dany afrodyzjak działa na ciebie. Każdy ma inny organizm i może reagować na różne bodźce smakowe czy także zapachowe. Przejdźmy teraz do listy w najwyższym stopniu skutecznych afrodyzjaków. Numerem jeden jest szampan. Chcąc pobudzić siebie i ukochaną/ukochanego warto zakupić dobrego szampana. Będzie to najlepszy bonus na romantyczny wieczór. Unikaj kupowania bardzo tanich szampanów. Ich zapach może przypominać zapach siarki. Te doznania zapachowe mogą spowodować przeciwny sukces.
krok 2
Jeśli chodzi o coś do jedzenia to idealnym afrodyzjakiem mogą być owoce morza. Zawierają one selen, który bez którego jądra nie mogą wytwarzać spermy. Prócz tego selen wspomaga leczenie impotencji i niepłodności. Afrodyzjakiem, który zawiera selen są także pomidory- zwane inaczej jabłkami miłości.
krok 3
Doskonałymi afrodyzjakami są także różnego rodzaju przyprawy korzenne. Może to być min.: żeń-szeń, imbir, pieprz, kolendra, cynamon czy gałka muszkatołowa. Większość z nich zawiera olejki eteryczne, które lekko podnoszą ciśnienie i poprawiają krążenie szczególnie w okolicach narządów płciowych. Przyprawy te można wykorzystać na przykład do kawy. Doskonałym afrodyzjakiem jest kawa z imbirem, cynamonem i kozim mlekiem.
krok 4
Przejdźmy teraz do owoców. W tej kategorii możemy wyróżnić dużo laureatów. na pewno deser z bananów, truskawek, melona, granatu, moreli czy także mango poprawią twój popęd seksualny. Poszczególne owoce możesz połączyć np. z czekoladą, która również jest świetnym afrodyzjakiem.
krok 5
Możesz także wykorzystać czekoladę do innych celów. Przyda ci się sos czekoladowy, a do tego możesz użyć bitej śmietany. Załóż ją na ciało partnera, bądź partnerki, a potem zacznij zlizywać. Nie przesadź z ilością - pamiętaj, iż musisz to zjeść. Zapewni to niesamowite doznania smakowe i emocjonalne.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.