Leczenie Pozycje do gry wstępnej przyczyny. Co znaczy seksowna bielizna i inne gadżety. Może tym.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Pozycje do gry wstępnej

Definicja z ang. Positions for foreplay, z niem. Positionen für Vorspiels.

Co to znaczy: Pragniesz rozgrzać emocje w sypialni? Czasem pomagają pikantne słówka, czasem seksowna bielizna i inne gadżety. Może tym razem spróbujesz czegoś nowego a mianowicie ciekawych pozycji, które przydadzą się do niezapomnianej gry wstępnej.
krok 1


Gra wstępna 1

Nurkowanie nosem
Ona leży plecami na łóżku a ty klękasz przed nią. Teraz bierzesz jej nogi i zakładasz sobie na ramiona. Powinieneś chwycić dłońmi jej tyłek, co da jej dodatkowe wsparcie. Podłóż poduszkę pod jej ramiona, by leżało się jej bardziej komfortowo.
Korzyści dla ciebie – w tej pozycji możesz spojrzeć na jej ciało z innej perspektywy. Widzisz najpiękniejsze partie, a dłońmi możesz dotykać te tylne, którym zwykle nie możesz się oprzeć.
Korzyści dla niej – odczucia z seksu oralnego pod tym kątem będzie dla niej naprawdę przyjemne. Jedynym mankamentem jest ból szyi, który może się pojawić, lecz możesz temu zaradzić podkładając poduszkę w odpowiednim miejscu.
krok 2


Gra wstępna 2

„Dojna krowa”
Ty klęczysz na czworaka, tymczasem ona leży na plecach z głową pomiędzy twymi nogami tuż pod twoim członkiem.
Korzyści dla ciebie – ta pozycja jest idealna przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze masz sposobność kontrolowania tego jak ona sprawia tobie przyjemność. Po drugie w tej pozycji ma najlepszy dostęp do okolic twojego członka, którego może popieścić oralnie.
Korzyści dla niej - ta pozycja nie wymaga od niej sporo wysiłku. Może położyć się wygodnie i pieścić cię swoim językiem. Ta pozycja jest idealna, gdy partnerka miała ciężki dzień a ty zwyczajnie marzysz o seksie oralnym.
krok 3


Gra wstępna - 69

Pozycja 69
Klasyczna pozycja 69 polega na tym, iż leżycie naprzeciwko swoich miejsc intymnych i pieścicie je sobie nawzajem. W tej pozycji ona leży na plecach i rozkłada nogi w powietrzu, tymczasem ty kładziesz się na niej również z rozszerzonymi nogami.
Korzyści dla ciebie – podobnie jak w razie wcześniejszej pozycji możesz kontrolować wszystkie ruchy i ich intensywność w zależności od tego jak lubisz. Inną satysfakcjonującą rzeczą w tej pozycji to jest, iż dzięki języka czy palców możesz naprawdę się zmęczyć.
Korzyści dla niej – Może położyć się wygodnie z rozłożonymi nogami i czerpać przyjemność. by wyrównać wysokość pomiędzy wami i ułatwić ci dostęp podłuż pod jej pośladki mięciutką poduszkę. Ona podobnie jak ty ma sposobność korzystania z palców, języka i ust, by zrobić ci przyjemność. Ta pozycja jest dość wymagająca. Wymaga nie lada skupienia - oprócz czerpania przyjemności musisz ją równocześnie dawać.
krok 4


Gra wstępna 4

Od tyłu
tymczasem ona leżu na brzuchu, zbliż się do niej między jej nogami. Umieść poduszkę pod jej brzuchem w celu łatwiejszego dostępu do jej narządów płciowych.
Korzyści dla ciebie - masz nad nią pełną kontrolę. Możesz używać rąk języka i warg. Jakikolwiek sposób wybierzesz ona z pewnością będzie zadowolona i odprężona.
Korzyści dla niej – ogromnym plusem tej pozycji jest przedmiot zaskoczenia bo tak naprawdę nie wie, czego może się spodziewać. Wątek tajemniczości tej pozycji sprawi, iż emocję będą jeszcze większe a doznania mocniejsze.
krok 5


Gra wstępna 5

Tyłem do niej
Ona kładzie się na boku z jedną nogą wygiętą do góry a drugą wyprostowaną. Ty leżysz na jej wyciągniętej nodze, tyłem do niej. Pozycja ta jest idealna do pieszczot, masażu nóg i stóp.
Korzyści dla ciebie – pozycja ta pozwala nie tylko na obopólny relaks, lecz również porównanie waszych technik masażu stóp. W tej pozycji ona ma dostęp do twoich pośladków i okolic intymnych, które może pieścić dłońmi. Ta pozycja jest szczególnie lubiana poprzez fetyszystów mających bzika na punkcie stóp.
Korzyści dla niej – to jest świetny sposób, by ją zrelaksować i poprawić nastrój. Oprócz tego jak większość kobiet uwielbiających męskie pośladki ma świetny widok, by podziwiać je u ciebie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nie jest powiedziane, iż odpowiednie pozycje sa zarezerwowane tylko dla seksu. Jak widzisz gra wstępna może być także urozmaicona ciekawymi pozycjami. Koniecznie wypróbuj co najmniej jedną z nich ze własną partnerką. Założę się, iż doceni twoją kreatywność i odpłaci cudownymi oralnymi pieszczotami.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.