Leczenie Seks analny - poradnik przyczyny. Co znaczy zwolenników, a zdarza się, iż niektórzy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Seks analny - poradnik

Definicja z ang. Anal sex - guide, z niem. Anal-Sex - Anleitung.

Co to znaczy: Seks analny jakiś czas temu był dosłownie tematem tabu. Teraz ma coraz więcej zwolenników, a zdarza się, iż niektórzy mężczyźni wolą tą formę seksu od tradycyjnego. Niektórzy uprawiają go często, a inni tylko o nim słyszeli. Ten artykuł będzie raczej skierowany do tej drugiej grupy, bez doświadczenia. Przede wszystkim musisz przestrzegać paru zasad. Po pierwsze bez lubrykantu ciężko się będzie obejść. Po drugie musisz wiedzieć, iż uprawiając taki seks jesteś narażony na choroby przenoszone drogą płciową, dlatego prezerwatywa ma tu wielkie znaczenie. Po trzecie do tej „dziurki” należy wchodzić delikatnie a nie wpychać się na siłę. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących seksu analnego przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Ciemne prześcieradło
Jeżeli przymierzasz się do seksu analnego u siebie w sypialni zastąp tradycyjne białe prześcieradło tym o ciemniejszym kolorze. Taka wymiana sprawi komfort zarówno tobie jak i twojej partnerce. Plamy, które mogą się pojawić będą z pewnością mniej widoczne a myśl o nich nie będzie rozpraszała zarówno ciebie jak i twojej partnerki.
krok 2
Zadbajcie o czystość
Kobiety grające w filmach porno zanim rozpoczną kręcenie sceny robią sobie lewatywę. Oglądając taki video wydawać aby się mogło, iż to jest mega czysty seks. W rzeczywistości może być różnie. Każdy musi zaliczyć jakąś wpadkę.
Jeżeli kochasz się z kobietą pierwszy raz postaraj się skończyć na zewnątrz ponieważ twoja sperma w połączeniu z kałem może wywołać właśnie sukces lewatywy a to może być nieprzyjemne zarówno dla ciebie jak i dla niej. Nie mówię w ogóle abyś namawiał własną kobietę do robienia lewatywy za każdym razem jak masz w planach seks analny przede wszystkim, dlatego iż to jest dla niej niezdrowe. By stosunek taki odbył się bez nieprzyjemnych przygód najlepiej jak ona odmówi sobie wieczornego posiłku. Więc
jeżeli zjecie wspólną obfitą kolację odpuśćcie sobie tą formę aktywności seksualnej.
krok 3
Zrelaksuj ją

jeżeli planujesz seks analny i dla niej będzie to pierwszy raz musisz odpowiednio ją przygotować. Oczywiście nie chodzi tu o to abyś dawał jej instrukcję przed jak to wygląda w praktyce i co ma robić. Chodzi o to, by odpowiednio ją zrelaksować i nastroić. Przede wszystkim zadbaj o romantyczny nastrój włączając odpowiednią muzykę, zapalając świeczki w różnych częściach pokoju i o właściwą grę wstępną. Przede wszystkim powinieneś ją podniecić całując jej piersi i liżąc sutki i delikatnie masując łechtaczkę. Gwarantuję ci, iż po tych zabiegach będzie gotowa na sporo więcej. Zanim zabierzesz się do właściwej akcji delikatnie masuj okolice jej odbytu. Możesz to robić swoim penisem. Dobrze również, abyście przed seksem analnym uprawiali normalny seks.
krok 4
Nie mów, lecz pokaż, o co ci chodzi
Zasada jest prosta,

jeżeli chcesz się dostać do wejścia numer dwa nie możesz robić tego na siłę i znienacka. Musisz pokazać kobiecie, do czego tej nocy będziesz dążył. Przygotuj obszary jej odbytu delikatnie masując palcem czy całując. Wskazane są również zabawki specjalnie przeznaczone do seksu analnego. Zanim wejdziesz w nią tam penisem, przygotuj ją specjalną zabawką a ból, jaki towarzyszy kobiecie w chwili, gdy w nią wchodzisz będzie o sporo mniejszy.
krok 5
Lubrykant
To jedna z podstawowych zasad, by mieć pod ręką lubrykant. Wówczas seks analny będzie przyjemny dla was obydwojga. Odbyt nie produkuje naturalnej wydzieliny, więc poruszanie się w nim bez żadnego środka może być utrudnione i powodować otarcia. Upewnij się, iż lubrykant, który stosujesz nie ma przeciwwskazań przy używaniu prezerwatywy. Może okazać się, iż będziesz musiał użyć jeszcze trochę lubrykantu już w trakcie stosunku w szczególności, gdy używasz tego na bazie wody, który wchłania się po chwili w skórę.
krok 6
Użyj ochrony


jeżeli planujesz seks analny koniecznie powinieneś pomyśleć o ochronie. Prezerwatywa to podstawa, by nie zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową, co zdarza się najczęściej akurat w razie penetracji odbytu. Nie zaleca się raczej seksu analnego w razie kobiet będących w ciąży z racji na ryzyko różnego rodzaju zakażeń.


jeżeli penetrujesz kobietę palcem możesz nałożyć rękawiczki lateksowe. Podobnie jest w razie zabawek, które mogą mieć nieregularną powierzchnię – dla większej higieny na wibrator nałóż prezerwatywę.
krok 7
Zawsze bądź przygotowanyjeżeli chcesz, by seks analny pojawił się na dłużej w waszym menu zawsze musisz być przygotowany. Zadbaj o odpowiedni nastrój, pościel i sporą liczba lubrykantu. Ta forma seksu powinna sprawiać przyjemność zarówno tobie jak i twojej partnerce. Niemiłe doświadczenia z pewnością nie zachęcą twojej kobiety do kolejnej „sesji”. Istotne jest również wspomniane wcześniej bezpieczeństwo, a więc prezerwatywa. Świadomość tego, iż to, co robicie jest kompletnie bezpieczne dla was obydwojga sprawi, iż bardziej się wyluzujecie i nie będą was dopadać niepokojące myśli.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.