Leczenie Techniki masturbacji przyczyny. Co znaczy „interes”. Wiadomo iż kluczowymi prowadzącymi w.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Techniki masturbacji

Definicja z ang. techniques masturbation, z niem. Techniken Masturbation.

Co to znaczy: Mężczyźni od zarania dziejów starają się najlepiej jak mogą dbać o swój „interes”. Wiadomo iż kluczowymi prowadzącymi w tej „grze” jest palec wskazujący i kciuk. Niektórzy mężczyźni ograniczają się tylko i wyłącznie do tych dwóch palców by spuścić z siebie trochę „pary”. Oczywiście jest sporo innych technik które mogą dać jeszcze większą przyjemność. Część mężczyzn przedkłada robótki ręczne nad normalny zdrowy stosunek z kobietą co oczywiście jest niewłaściwym postępowaniem i może prowadzić do różnych zaburzeń międzyludzkich a z pewnością do niezadowolenia partnerki z życia seksualnego. Badania pokazują iż reakcja chemiczna jaka wytwarza się w organizmie w chwili erekcji w trakcie masturbacji jest 400 razy słabsza niż gdyby odbywało się to w trakcie normalnego stosunku seksualnego. Przedkładanie masturbacji nad uprawianie seksu z kobietą wynika z wielu czynników – stres, przemęczenie czy lenistwo. W tym artykule absolutnie nie mam zamiaru krytykować tak zwanych robótek ręcznych ponieważ przecież wszystko jest dla ludzi. Przyjemność z tego typu zaspokojenia erotycznego czerpią zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mam zamierzenie przedstawić kilka technik które doprowadzą cię do jeszcze większej satysfakcji lecz nie zapominaj o tym, iż twoja ręka nigdy nie zastąpi kobiecego ciała i wyrazu twarzy kiedy kobieta szczytuje.
krok 1
Nadgarstek plus kciuk
Doskonałą pozycją do tej techniki będzie gdy klękniesz na łóżku albo podłodze. Połóż dłoń na swoim penisie i zaciśnij ją owijając kciuk wokół niego w stronę włosów łonowych. Zacznij u samego szczytu a następnie przesuwaj dłoń w górę i w dół. Tempo przesunięć dostosuj do swoich reakcji.
krok 2
Głęboki masaż moszny
Regularnie niestety pozostawiane sobie samym a tak pragnące dotyku – jądra. Masaż moszny prowadzi no niesamowitych doznań. Zacznij masować penis i mosznę. Ręką trzymaj penisa a palec wskazujący skieruj na mosznę. Kciuk i palec wskazujący powinny najmocniej dotykać tych części ciała. Przesuwaj palec wskazujący w dół nie odrywając kciuka. Tempo narzuć sobie wg własnych potrzeb. Masaż ten spowoduje delikatne przyjemne łaskotanie w okolicach jąder.
krok 3
Wyżymanie
To mniej znana lecz bardzo przyjemna metoda. Można ją porównać do wyżymania mokrego prania kiedy to próbujesz kręcić dłońmi jedną stronę a drugą w przeciwną. Chwyć penisa dwiema dłońmi jedna u podstawy penisa druga na górze. Jedyne co ci pozostało to przekręcanie dłoni w różne strony. Jeśli chodzi o siłę nacisku i tempo – dostosuj je do swoich potrzeb.
krok 4
Dojenie
Nie chodzi o to abyś przeistoczył się w dojną krówkę która pasie się na łące. Nie wiem czy miałeś okazję kiedykolwiek doić krowę, jak nie to na pewno widziałeś to na jakimś filmie. W tym wypadku z twojego penisa nie poleje się mleko lecz sperma w niemałej ilości. Przesuwaj dłońmi raz prawą raz lewą w górę i w dół. Szybkość dostosuj do swoich potrzeb.
krok 5
Dwiema dłońmi
Jedną ręką chwyć swojego penisa w podobny sposób jak w technice numer jeden. Przesuwaj ją w górę i w dół w wybranym tempie. Drugą dłonią masuj własne jądra delikatnie ugniatając tak jakbyś używał piłeczki relaksacyjnej. Palcem drugiej ręki możesz delikatnie symulować męski pkt. G który znajduje się pomiędzy moszną a odbytem. by doznania były max. w tej technice musisz leżeć na łóżku bądź na stojąco pod prysznicem.
Wskazówki i ostrzeżenia
Pamiętaj o jednym iż normalnego stosunku z kobietą nie zastąpi nawet najlepsza masturbacja. Z drugiej jednak strony czas od czasu możesz zafundować sobie taką przyjemność. Technik masturbacji jest sporo i warto wypróbować każdą z nich by wybrać najlepszą.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.