Leczenie W jaki sposób uprawiać petting (mężczyźni) przyczyny. Co znaczy sam sposób możecie gdyż.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

W jaki sposób uprawiać petting (mężczyźni)

Definicja z ang. How to grow petting (men), z niem. Wie zu wachsen Petting (Männer).

Co to znaczy: Nie tylko mężczyźni mogą czerpać przyjemność z dotyku miejsc intymnych. W ten sam sposób możecie gdyż zaspokoić własna partnerkę i zbudować pomiędzy wami niesamowitą więź. Nie myśl o tym jak o pracy, potraktuj to jako zdolność. Myśl o sobie jak o osobie potrafiącej dokonać pewnej rzeczy, gdyż dobrze wykonany petting jest naprawdę sztuką. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które podpowiedzą ci jak rozwijać własne zdolności.
krok 1
Utrzymuj poczucie tajemnicy.
Niezależnie od płci, nasze społeczeństwo nie oferuje sporo informacji na temat żeńskich narządów płciowych. Dostajemy sporo błędnych informacji na temat łechtaczki, pochwy i sromu i regularnie ludzie myślą, iż to jest tajemnicze miejsce, którego nie można w pełni zrozumieć. Pomysł z tajemnicą nie jest niedobry, dopóki wiesz, iż to jest tajemnica, którą możesz odkryć, a nie coś, co zawsze będzie niezbadane i niezrozumiałe.
krok 2
Poznaj własną partnerkę.
Każdy z nas lubi inny rodzaj pobudzenia, lecz większość z nas preferuje intensywną stymulację. Dla kobiet petting nie zawsze znaczy coś dobrego, niektórym z nich może kojarzyć się z czymś negatywnym. Kobiety, które przeżyły bolesne doświadczenia mogą odczuwać strach i być bardzo ostrożne, nawet w stosunku do osób, które kochają. Przypadkowa rozmowa (przed albo w trakcie seksu) o doświadczeniach związanych z pettingiem może dostarczyć nam wielu ważnych informacji. Nie musisz zadawać bezpośrednich, niewygodnych pytań, są inne metody na to, aby dowiedzieć się, co na nią działa, a co nie.
krok 3
Cokolwiek robisz, zacznij powoli.
Petting powinien przynosić entuzjazm i stanowić przygodę. Zacznij więc wszystko powoli, skup całą uwagę na działaniu. Gdy dotykasz partnerkę, zwróć uwagę na ruch twoich palców, użytą siłę, szybkość ruchów i miejsce, gdzie ją dotykasz. Równocześnie obserwuj, co odbywa się z partnerką. Czy wydaje ona odgłosy zadowolenia? Możesz również pytać jej w trakcie, czy podoba jej się to co, robisz? Pamiętaj, iż za wiele mówienia i zbyt sporo pytań może was rozpraszać.
krok 4
Anatomia żeńskich narządów płciowych.
Z początku możesz nie czuć się zbyt komfortowo dotykając żeńskich narządów, w szczególności tych „ukrytych”. Pora się więc zapoznać z ich budową. Znając podstawy anatomii kobiecych narządów płciowych, będziesz wiedział, które z nich są w najwyższym stopniu wrażliwe na dotyk i sam poczujesz się bardziej pewny siebie.
krok 5
Znajdź jej gorące punkty.
Większość terminów używanych do określenia czynności, które sprawiają przyjemność kobiecie (na przykład palcówka), może być mylących, jeżeli sądzisz, iż to wszystko, co możesz zrobić. Większość mężczyzn sądzi, iż w najwyższym stopniu wrażliwy region ciała kobiety to łechtaczka, tymczasem nie zdają sobie sprawy z tego, iż pieszczenie całych regionów narządów płciowych i wewnętrznej stron ud i pośladków, może przynieść niezwykle przyjemne doznania. Zapytaj więc partnerkę albo sam zbadaj, które obszary jej ciała są w najwyższym stopniu wrażliwe na dotyk. Zauważysz, iż niektóre obszary wymagają silniejszej stymulacji, niż inne. Zatem pieszczoty warg sromowych mogą być zupełnie inne od pieszczot łechtaczki.
krok 6
Petting jest jak czytanie opowieści.
Podobnie jak większość dobrych książek, petting ma swój początek, środek i koniec. Nie ma jednak reguły co do czasu trwania poszczególnych fazaów. Możesz zakończyć petting i przejść do innego rodzaju seksu albo także doprowadzić kobietę do orgazmu. Potraktowanie pettingu jak opowieści (wstęp, rozwinięcie, zakończenie) pomoże ci zachować więź z partnerką i odpowiednio przeprowadzić całą stymulację.
krok 7
Przyspieszanie, docieranie do szczytu, zwalnianie.
Utrzymanie dobrego tempa w czasie pettingu ma główne znaczenie. W większości przypadków należy rozpocząć powoli, z delikatnym dotykiem i drażnieniem. By zbudować napięcie należy przeprowadzić stymulację w stałym tempie, a następnie przyśpieszyć nieco ruch, aż do osiągnięcia orgazmu. Zatrzymanie się w środku, zbyt szybka i intensywna stymulacja na początku albo spowolnienie ruchu prawdopodobnie nie zadziałają. Nie ma określonych reguł, dlatego trzeba eksperymentować i obserwować reakcję partnerki (((na przykład głębsze oddechy, wydawanie pomruków, czy zwiększone napięcie ciała). Niech to będzie twoim przewodnikiem.
krok 8
Nawiązywanie kontaktu.
Petting odróżnia się od masturbacji tym, iż kobieta odczuwa ekscytację przed nieznanym, a dodatkowo to ktoś inny daje jej przyjemność. Powstanie bliskiej więzi pomiędzy tobą, a twoją partnerką sprawi, iż gwałtownie wzrośnie jakość i zadowolenie. Nieważne czy będzie to kontakt wzrokowy, wydawanie takich odgłosów jak partnerka, czy dotykanie wolną ręką innych partii jej ciała, zrób wszystko, aby skupić własną uwagę na odczuwanej przyjemności, a nie myśleniu o tym, co masz zamierzenie zrobić za chwilę.
krok 9
Używaj rąk, by ocenić sytuację.
Gdy po raz pierwszy dotykasz własną partnerkę używając rąk i palców, zapoznaj się z jej ciałem. Zanim naprawdę ją poczujesz minie trochę czasu. Nie chodzi tutaj o nerwowe szukanie wejścia po pochwy albo łechtaczki. Zwróć szczególną uwagą na odczucia, które dostarczasz partnerce dotykając osobno zewnętrznych i wewnętrznych warg sromowych. Czy dotyk łechtaczki dostarcza innych bodźców, niż dotyk wzgórka łonowego? Zwróć uwagę na to, jak opisałbyś, co czujesz komuś, kto jeszcze nigdy wcześniej tego nie przeżył.
krok 10
Palce i opuszki palców.
Ręce i palce oferują nam sporo możliwości dotyku partnerki. Możesz użyć zgiętych albo rozłożonych palców do powstania bardzo różnych odczuć i ciśnienia. Możesz również używać opuszek palców, mają one delikatny dotyk i oryginalną teksturę.
krok 11
Tys. sposobów na dotyk.
Możesz poruszać palcami wzdłuż intymnych regionów ciała kobiety. Przesuwaj własne palce tam i z powrotem. Użyj ich do penetracji. Możesz również delikatnie ściskać skórę partnerki między palcami. Użyj opuszek palców, by delikatnie albo nieco mniej delikatnie poklepywać rytmicznie narządy partnerki. Pocieraj opuszkami palców albo narządy kobiety tam i z powrotem, by utworzyć bardziej intensywne doznania. To tylko kilka pomysłów. Chodzi o to, aby eksperymentować i szukać nowych sposobów na dotykanie, które sprawi przyjemność twojej partnerce i tobie.
krok 12
Ruch we wszystkich kierunkach.
Wielu mężczyzn popełnia spory błąd myśląc, iż tylko ruch w górę i w dół może sprawić partnerce przyjemność. Nie wpadnij w tą pułapkę. sporo kobiet lubi, gdy pociera się ich łechtaczkę z boku na bok, w poziomie. Inne natomiast wolą ruch kołowy. Możesz zacząć budować napięcie korzystając z jednego typu ruchu, a następnie nie zmieniając intensywności dotyku, zmienić kierunek.
krok 13
Łechtaczka jest trójwymiarowa.
jeżeli uważasz, iż łechtaczka jest jak przycisk znajdujący się na powierzchni ciała, który musi zostać wciśnięty z odpowiednim ciśnieniem i odpowiednią liczba razy, to jesteś w błędzie. Pomyśl o łechtaczce jak o wzniesieniu, które ma szczyt, dół i boki. Pobaw się każdą z krawędzi i patrz jak to działa. Niektóre kobiety preferują stymulację z jednej strony bardziej, niż z drugiej. Nie zapominaj, iż łechtaczka jest głęboka, zatem głęboki masaż całego otaczającego ją obszaru może być bardzo przyjemny i pobudzający.
krok 14
Penetracja.
Prawie wszystkie kobiety chcą penetracji, lecz jest sporo takich, które traktują to jako część pettingu. Jak zawsze zacznij powoli i jednym palcem. Możesz wypróbować równą głębokość penetracji, prędkość i rodzaj nacisku, gdy już znajdujesz się wewnątrz pochwy. Delikatny nacisk na przednią ściankę pochwy dla niektórych kobiet może być bardzo przyjemny i wiązać się ze stymulacją punktu G. Możesz również skręcać nadgarstek, powodując obracanie się palca wewnątrz pochwy.
jeżeli do penetracji używasz palca wskazującego albo środkowego, kciukiem albo inną częścią dłoni możesz przystąpić do stymulacji łechtaczki w zależności od tego, w jakiej pozycji się znajdujesz.
krok 15
Stań się wielozadaniowcem.
Zastanawiasz się jak najszybciej doprowadzić kobietę do orgazmu? Okazało się, iż najczęściej i najszybciej można to osiągnąć przez jednoczesną stymulację łechtaczki i penetrację pochwy. Prawie każdy jednak potrafi zrobić to równocześnie. Ciesz się pettingiem, gdy poczujesz się już komfortowo zastanów się, co mógłbyś zrobić, by dostarczyć kobiecie dwa rodzaje stymulacji w jednym czasie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nawilżenie.
jeżeli twoja partnerka ma wiele śluzu, nie będzie potrzeby wykorzystania dodatkowego nawilżenia. Pamiętaj jednak, iż odpowiednie nawilżenie może tylko nasilić stymulację. Wykorzystanie lubrykantów na bazie wody albo silikonu to naprawdę dobre rozwiązanie.Unikaj nadmiernej stymulacji. Zbyt duże tarcie i nacisk na łechtaczkę może sprawić, iż będzie ona zbytnio pobudzona i w rezultacie nieco zdrętwiała. Gdy tak się stanie osiągnięcie orgazmu poprzez kobietę będzie bardzo trudne, bez względu na to jak bardzo będziesz się starał. Czasami trudno określić gdzie jest granica, dlatego istotne jest porozumienie pomiędzy partnerami. Poproś partnerkę, aby powiedziała ci
jeżeli robisz to zbyt intensywnie i zawsze zwracaj uwagę na sygnały niewerbalne, takie jak oddychanie, mimikę czy ruch.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.