Leczenie W jakiej pozycji najlepiej się kochać przyczyny. Co znaczy przenieść na zupełnie inny.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

W jakiej pozycji najlepiej się kochać

Definicja z ang. In what position is best to love, z niem. In dem, was Position am besten zu lieben.

Co to znaczy: Jeżeli czujesz, iż Twoje życie seksualne staje się nudne i pragniesz się przenieść na zupełnie inny poziom z dodatkiem pikanterii próbując przy tym kilku nowych pozycji, poniżej znajduje się kilka wskazówek, które Ci to ułatwią.
krok 1
Pupy w górę.
Dzięki tej pozycji mężczyzna będzie miał wspaniały widok na Twoją pupę. Dla kobiet może się to wydać bardzo erotyczne, że partner będzie miał widok na w najwyższym stopniu intymny pkt.. Do tej pozycji będziecie potrzebować krzesła, najlepiej bez oparcia na ręce. Posadź mężczyznę na krześle i sama obierz pozycję na czworaka na podłodze przed nim. Twój partner będzie musiał chwycić Cię za nogi i delikatnie przyciągając do siebie owinąć nimi własną talię. W czasie penetracji musisz wspierać się na rękach. Jego ręce z kolei będą trzymały Twoje pośladki, wykonując ruchy w przód i w tył. Ta pozycja wygląda dość imponująco, jednak tak naprawdę jest łatwa do wykonania.
krok 2
Na łyżeczkę.
Pozycja ta należy do leniwych i wyluzowanych. Można ją wykonać tylko w pozycji leżącej. Jest ona idealna dla kobiet w ciąży. Brakuje w niej głębokiej penetracji, jednak regularnie jest ogłaszana ulubioną pozycją większości par. Oboje razem z partnerem połóżcie się przybierając pozycję klasycznej łyżeczki. W czasie umiejscawiania członka, możesz zgiąć kolana dociskając je do swojej klatki piersiowej, dzięki czemu zmieni się kąt wejścia i penetracji.
krok 3
Głęboka penetracja.
Niemalże każdy uprawiał kiedyś seks w pozycji, gdzie to mężczyzna jest na górze. Na początku połóż się na plecach na łóżku z nogami opartymi o podłogę. Kiedy mężczyzna Cię penetruje, zegnij kolana w kierunku brzucha. Dlatego Twój partner w czasie wykonywania ruchów będzie mógł się wspierać na rękach opartych o Twoje nogi. Powinien trzymać jedną z nóg na podłodze, a drugą dla równowagi oprzeć o łóżko.
krok 4
Pozycja od tyłu w czasie kucania.
Pozycja od tyłu jest regularnie praktykowana poprzez pary, które są maksymalnie podniecone. By ją nieco urozmaicić możecie wykorzystać rekwizyt w formie krzesła. Postarajcie się, tak aby było ono solidnie wykonane, albo najlepiej oprzyjcie krzesło o ścianę, stół albo parapet. Kiedy już je ustawicie stań twarzą do krzesła i tyłem do partnera. Przykucnij i chwyć się rekwizytu. Po czym mężczyzna może położyć własne ręce na Twojej talii i zacząć penetrację.
krok 5
Zabroniony owoc.
Do wykonania tej pozycji połóż się na brzuchu i umieść pod sobą poduszkę, tak by pupa się nieco uniosła. Zegnij nogi w kolanach i rozstaw je na boki. Mężczyzna powinien za tobą klęknąć i zacząć penetrację używając swojego języka. Gdyż nie widzisz swojego partnera, nie wiesz kiedy będzie miał zamierzenie Cię dopaść.
krok 6
Straż więzienna.
To jest pozycja na pieska, która umożliwia głębszą penetrację. Zegnij się w połowie, stojąc tyłem do mężczyzny. Kiedy się ustawisz, Twój partner może delikatnie złapać Cię za ręce i przenieść je do tyłu, po czym zacząć penetrację.
krok 7
Motylek.
Ta pozycja jest bardzo łatwa do wykonania i wymaga użycia dowolnego mebla. Połóż się na plecach na łóżku i umieść nogi na podłodze. Mężczyzna w tym czasie w celu penetracji, może uklęknąć albo stanąć między Twoimi nogami. Dla powiększenia przyjemności możesz również sama zacząć stymulację, co jeszcze bardziej podnieci partnera. Jeżeli partner nie czuje się w tej pozycji komfortowo, niech podłoży pod siebie poduszkę.
krok 8
Kwiat lotosu.
Ta pozycja jest jedną z w najwyższym stopniu intymnych, gdyż pozwala kobiecie szeptać i obdarowywać mężczyznę pocałunkami. Mężczyzna powinien usiąść po turecku na łóżku, z kolei Ty usiądź na jego nogach Twarzą do niego. Owiń własne nogi wokół jego talii. Przytulcie się i zacznijcie się kołysać w celu penetracji.
krok 9
Brama do nieba.
Do wykonania tej pozycji połóżcie się na łóżku twarzami do siebie, gdzie mężczyzna będzie na dole. Jego nogi powinny być między Twoimi. Zegnij własne kolana i wyciągnij ręce, tak by mężczyzna mógł Cię masować. Większość ruchów powinna pochodzić od mężczyzny.
krok 10
Taczki.


To jest idealna pozycja zarówno na penetrację analną jak i pochwy. Obierz pozycję na czworaka tyłem do mężczyzny, następnie Twój partner powinien podnieść twoje nogi do góry. Utrzymuj się na rękach, jeżeli poczujesz, iż są zmęczone, połóż się płasko na łóżku.
Wskazówki i ostrzeżenia
Istnieje sporo unikatowych pozycji seksualnych, o których większość z nas nawet nie ma definicje. Kiedy przejdziesz poprzez wszystkie wyżej wymienione, poszukaj innych w sieci. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć ich mnóstwo do wyboru.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.