Leczenie Jak domowymi sposobami wybielić zęby przyczyny. Co znaczy atrakcyjni dla potencjalnych.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak domowymi sposobami wybielić zęby?

Definicja z ang. As home remedies to whiten teeth, z niem. Als Hausmittel Zähne aufzuhellen.

Co to znaczy: Zdrowe białe zęby to oznaka siły. Ludzie z ładnym uśmiechem są bardziej atrakcyjni dla potencjalnych partnerów. To jest powiązane z naturalnym instynktem doboru partnerów. Wybielanie zębów nie musi być drogim zabiegiem. Można je wykonać w zaciszu własnego domu bez jakichkolwiek specjalistycznych urządzeń i substancji. To jest bardzo prosta sposób. Wymaga jednak pewnej samodyscypliny. Dlatego sukces białych zębów będzie bardziej widoczny. W jaki sposób wybielić zęby? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
1 bądź 2 łyżeczki oczyszczonej sody,2 bądź 3 łyżeczki wody utlenionej,Mniejsza miseczka,
krok 1
Po pierwsze weź miskę. Wsyp do niej dwie łyżeczki oczyszczonej sody do pieczenia. Jeżeli robisz miksturę po raz pierwszy możesz użyć mniejszej ilości składników w celu wypróbowania. Dodaj trzy łyżeczki wody utlenionej. Mikstura powinna być dość gęsta, zbliżona do gęstości zwykłej past do zębów.
krok 2
jak już wcześniej wspomniałem konsystencja mikstury powinna być zbliżona do pasty. Jeżeli chcesz możesz dodać do niej aromat miętowy. To sprawi, iż pasta będzie przyjemniejsza w czasie mycia zębów. Oczywiście nie to jest niezbędne.
krok 3
Załóż trochę pasty na szczotkę do zębów. Szczotkuj nią zęby. Istotne to jest, tak aby pasta była na twoich zębach poprzez mniej więcej dwie, trzy minuty. Opłucz jamę ustną. Nie połykaj pasty. Jej smak nie należy do najprzyjemniejszych. Uwierz mi.
krok 4
Po wyszczotkowaniu zębów swoją miksturą należy umyć zęby jeszcze raz lecz tym razem użyj do tego normalnej pasty. Szczotkuj zęby 2 razy na dzień. Pierwsze efekty powinny być już widoczne po kilku dniach. Oczywiście zależy to od stanu zębów.
krok 5
Zamiast wody utlenionej możesz również użyć soku z cytryny w ilości ok. trzech łyżeczek. sukces będzie podobny. Jednak tą metodę należy używać rzadziej z racji na kwasek cytrynowy. Przy dłuższym stosowaniu może on uszkodzić szkliwo i podrażnić dziąsła.
krok 6
Pamiętaj, iż białe zęby nie oznaczają zdrowych zębów. Musisz także zadbać o uzębienie. Kup nić dentystyczną i czyść zęby co najmniej raz na dzień. Nie zapomnij o regularnych wizytach u lekarza w celu skontrolowania stanu uzębienia.
Wskazówki i ostrzeżenia
Przed użyciem tej sposoby skonsultuj się z dentystą.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.