Leczenie Jak myć zęby szczoteczką elektryczną przyczyny. Co znaczy szczoteczki, którą kontroluje.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak myć zęby szczoteczką elektryczną?

Definicja z ang. How to brush your teeth electric toothbrush, z niem. Wie Sie Ihre Zähne elektrische Zahnbürste zu putzen.

Co to znaczy: Poprzez sporo lat najlepszym metodą na mycie zębów, było używanie zwyczajnej szczoteczki, którą kontroluje się manualnie. Mimo, że u niektórych zdrowie j. ustnej się polepszyło, to wielu innych użytkowników zwykłej szczoteczki zauważyło u siebie przebarwienia zębów i płytki nazębnej, a również choroby dziąseł. Aktualnie istnieje elektroniczna szczoteczka do zębów, dzięki, której jesteś w stanie wyczyścić własne zęby skuteczniej, i możesz wyeliminować niektóre z typowych problemów dostrzeganych poprzez użytkowników zwykłych szczoteczek. Owa szczoteczka jest zasilana elektronicznie i okazała się być bardziej skuteczna w czyszczeniu, niż sposób tradycyjna. Właściwe użytkowanie szczoteczki elektrycznej wymaga przestrzegania pewnych zasad, które zapewnią, że zęby zostały dokładnie wyczyszczone. Kroki, które zawsze powinny być wykonane to:
krok 1
Nałóż pastę do zębów na szczoteczkę. Główka w szczoteczce elektrycznej jest mniejsza, aniżeli w zwykłej, jednak nałóż na nią tyle pasty, ile jesteś w stanie nałożyć na normalną szczoteczkę.
krok 2
Umieść elektryczną szczoteczkę w ustach. Kiedy upewnisz się, iż jest w środku, włącz ją. Jeśli ją włączysz zanim znajdzie się w ustach, pasta do zębów spadnie.
krok 3
Wyczyść wszystkie miejsca dzięki szczoteczki. W czasie szczotkowania upewnij się, iż dotarła wszędzie. Znaczy to, iż musisz ją lekko docisnąć i prowadzić do miejsc, które chcesz, by były czyste. W odróżnieniu do zwykłych szczoteczek, nie musisz naciskać ją mocno, zwyczajnie nakieruj włosie na miejsce, które chcesz wyczyścić, a elektryczna szczoteczka zajmie się resztą.
krok 4
Obserwuj linię dziąseł. Kiedy szczotkujesz zęby dzięki elektrycznej szczoteczki, upewnij się, iż unikasz mycia linii dziąseł, tak regularnie jak to tylko możliwe. Jednak kiedy nie można temu zapobiec i szczoteczka ociera się o dziąsła, może to wywołać ich krwawienie.
krok 5
Wyłącz szczoteczkę. Po zakończonym szczotkowaniu wyłącz elektryczną szczoteczkę. Po czym wyjmij ją z ust i spłucz.
Wskazówki i ostrzeżenia
Używanie elektrycznej szczoteczki jest skuteczniejsze, aniżeli zwykłej. Wykonując powyższe czynności, czyszczenie zębów z elektryczną szczoteczką będzie przynosiło rezultaty.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.