Leczenie Jak wybielić zęby przyczyny. Co znaczy śnieżnobiałym uśmiechem. Oprócz tego, czynniki.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak wybielić zęby?

Definicja z ang. How to whiten teeth, z niem. Wie aufzuhellen Zähne.

Co to znaczy: Białe zęby są marzeniem wielu osób. Niestety prawie każdego natura obdarzyła śnieżnobiałym uśmiechem. Oprócz tego, czynniki takie jak palenie papierosów, picie kawy czy herbaty sprawiają, iż nasze zęby mimo regularnego mycia są żółte. Metod wybielania zębów jest sporo jednak te najszybsze są także najdroższe i niezbyt zdrowe dla samych zębów. Poniżej przedstawiam proste i tanie metody na wybielenie zębów domowym metodą.
krok 1
Po pierwsze musisz pamiętać o tym by myć zęby minimum 2 razy na dzień, rano i wieczorem przed pójściem spać. Najlepiej jednak by myć je po każdym posiłku. Myj zęby za każdym razem co najmniej 2 minuty. Sprawdź czy Twoja pasta do zębów jest z fluorem. Fluor może powodować żółknięcie zębów.
krok 2
Kilka razy w tygodniu przepłucz buzię kilka razy wodą utlenioną. Delikatnie przepłukuj jamę ustną poprzez kilka min. by dotarła do wszystkich szczelin między zębami. Wypluj i przepłucz dokładnie wodą po czym umyj zęby.
krok 3
Unikaj czynników które powodują iż zęby stają się żółte jest to kawa, czarna herbata, tytoń, czerwone wino i tym podobne Nie chodzi o to by kompletnie się odciąć od tych produktów lecz tak aby wszystko stosować z umiarkowaniem.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.