Do czego jest Hasceral lekarstwo? Jak działa: Substancje czynne: kwas salicylowy (Salicylic acid.

Czy pomocne?

Lek Hasceral

Lekarstwo HASCERAL: Hasceral
Producent leku:
Hasco-Lek
Wiadomości o leku:
Substancje czynne:
kwas salicylowy (Salicylic acid)mocznik (Urea)
maść tuba 50 g,
--,-- zł
Nie ma powiązanych chorób w bazie.
Brak słów najważniejszych.
Podobne leki (wg stopnia podobieństwa):
Keratolit
SolcoKerasal
Corn
Corn and Callous
Callous
Corn (Washproof)
Soft Corn
Seal and Heal
Polfungicid
Elosalic
Duofilm
HASCERAL MAŚĆ * 50g
W cenie
15,00 zł
Opinie specjalistów
Żaden ekspert nie wystawił jeszcze opinii dla tego leku.
Wskazania do stosowania
Łuszczyca, łupież czerwony mieszkowy, rybia łuska, nadmierne rogowacenie dłoni i stóp, rogowacenie mieszkowe, alergiczny i niealergiczny wyprysk dłoni, atopowe zapalenie skóry z lichenizacją i stany nadmiernego wysuszenia skóry o różnej etiologii.
Działanie
Preparat o działaniu miejscowym keratolitycznym. Mocznik wpływa na zatrzymanie wody w warstwie rogowej naskórka poprzez co powiększa wchłanialność kwasu salicylowego, ułatwiając usuwanie zrogowaciałego naskórka.
Działania niepożądane
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na salicylany, mocznik. Nie stosować w rejonie oczu i błon śluzowych, w ciąży i okresie karmienia piersią i u niemowląt na sporych powierzchniach skóry.
Interakcje
Dawkowanie
Miejscowo: stosować na powierzchnię skóry chorobowo zmienionej 1-2 razy na dzień; w razie leczenia skóry rąk - nacierać je po każdym umyciu.
Ciąża i karmienie piersią
Uwagi
Podobne leki
Acerin
Keratolit
SolcoKerasal
Corn
Corn and Callous
Callous

Działanie: Hasceral

Definicja Humulin N:
Co to jest Producent leku: Eli Lilly Wiadomości o leku: Substancje czynne: ludzka, insulina izofanowa (Insulin human, isophane) zawiesina do wstrz. 100 j.m./ml 5 wkładów 3 ml, --,-- zł zawiesina do wstrz. 100 j hasceral co znaczy.
Definicja Herbolen D:
Co to jest Producent leku: Herbapol-Poznań Wiadomości o leku: Substancje czynne: olejek anyżowy (Anisum oil)olejek eukaliptusowy (Eucalyptus oil)olejek Majeranek (Majorana oil)olejek sosny (Pinus oil) maść tuba hasceral krzyżówka.
Definicja Hypnogen:
Co to jest leku: Zentiva Wiadomości o leku: Substancje czynne: winian zolpidemu (Zolpidem tartrate) tabl. powl. 10 mg 7 szt., --,-- zł tabl. powl. 10 mg 20 szt., --,-- zł tabl. powl. 10 mg 15 szt., --,-- zł Nie hasceral co to jest.
Definicja Human Albumin:
Co to jest Producent leku: Baxter Wiadomości o leku: Substancje czynne: ludzka albumina osocza (Albumin human) roztwór do wstrz. i wlewu doż. 200 mg/ml 1 fiolka 10 ml, --,-- zł roztwór do wstrz. i wlewu doż hasceral słownik.
Definicja Helason:
Co to jest leku: Jelfa Wiadomości o leku: Substancje czynne: heparyna (Heparin)hialuronidaza (Hyaluronidase) maść tuba 40 g, --,-- zł Nie ma powiązanych chorób w bazie. Brak słów najważniejszych. Podobne leki hasceral czym jest.

Informacje Hasceral znaczenie w Słownik leków H .

Dodaj opinię o Hasceral, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Hasceral, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
  • Dodano:
  • Autor: