Do czego jest Alusal? Inna nazwa leku: ALUMINII HYDROXIDUM wskazania i przeciwskazania alusal.

Czy pomocne?

Lek Alusal

Nazwa międzynarodowa dla Alusal to lek ALUMINII HYDROXIDUM.

Lek Alusal informacje dla Pacjenta: Lek działa na zasadzie zobojętniania soku żołądkowego poprzez tworzenie obojętnych soli. Ściąga i osłania śluzówkę przewodu pokarmowego.
Lekarz Alusal dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz nadkwaśności a także w leczeniu stanów zapalnych błony śluzowej żołądka lub przełyku, albo żołądka i przełyku równocześnie. Stosowany jest również w leczeniu przepukliny rozworu przełykowego.
Alusal metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej co 6 godzin, pół godziny przed lub po każdym posiłku.
Alusal poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę nerek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Alusal w przypadku:
Alusal skutki uboczne: Nudności, wymioty. Zaparcie. Przy przewlekłym stosowaniu kumulacja glinu (aluminium) w organizmie.
Inne skutki uboczne Alusal:
Wygląd Alusal opakowanie: tabletki do ssania, tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie alusal to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ALUMINII HYDROXIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Alusal. Poznaj skutki uboczne Alusal i odpowiednie przyjmowanie leku ALUSAL zamiennik.

Od lekarza: Alusal, ALUMINII HYDROXIDUM

Dodaj opinię o Alusal, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Alusal, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ALUMINII HYDROXIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .