Do czego jest Amitriptylinum 2,5%? Inna nazwa leku: AMITRIPTYLINUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Amitriptylinum 2,5%

Nazwa międzynarodowa dla Amitriptylinum 2,5%: AMITRIPTYLINUM

Lek Amitriptylinum 2,5% informacje: Jest to lek psychotropowy, stosowany w leczeniu niektórych chorób psychicznych. U pacjentów z depresją wywołuje poprawę i podwyższenie nastroju oraz łagodzi lub znosi objawy depresji.
Amitriptylinum 2,5% dawkowanie: Lek stosowany jest w stanach depresyjnych różnego pochodzenia.
Amitriptylinum 2,5% metoda: Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny.
Amitriptylinum 2,5% poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na astmę. O tym, że chorujesz na jaskrę. O tym, że chorujesz na nadciśnienie tętnicze krwi. O tym, że chorujesz na choroby serca i układu krążenia. O tym, że masz kłopoty z oddawaniem moczu. O tym, że masz powiększoną prostatę (gruczoł krokowy). Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz
Nie korzystaj z Amitriptylinum 2,5% w przypadku: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Amitriptylinum 2,5% skutki uboczne: Uczucie suchości w jamie ustnej. Zaparcia. Zatrzymanie moczu. Bóle głowy. Zaburzenia snu. Wymioty. Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Amitriptylinum 2,5%: Napady drgawek w razie odstawienia leku (szczególnie nagłego). Zwiększony apetyt na słodycze. Biegunkę. Nadmierną potliwość. Zmęczenie i osłabienie.
Wygląd Amitriptylinum 2,5% opakowanie: roztwór do wstrzykiwań

Informacje AMITRIPTYLINUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Amitriptylinum 2,5%, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Amitriptylinum 2,5%, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.