Do czego jest Aspirin Protect 100? Inna nazwa leku: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM. Wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Aspirin Protect 100

Nazwa międzynarodowa dla Aspirin Protect 100: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM

Lek Aspirin Protect 100 informacje: Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy w maksymalnej dawce do 150mg na dobę hamuje zlepianie się płytek krwi, zmniejszając w ten sposób zagrożenie zamknięcia naczyń krwionośnych.
Aspirin Protect 100 dawkowanie: Stosowany jest w chorobie niedokrwiennej mięśnia sercowego w profilaktyce zawału serca, po operacjach pomostowania naczyń wieńcowych (by-pass), w miażdżycy naczyń obwodowych, w zapobieganiu wystąpienia zatorów naczyniowych i udaru mózgu u chorych z przewlekłym migotaniem przedsionków.
Aspirin Protect 100 metoda: Skontaktuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Przyjmuj lek w czasie lub po posiłku, doustnie, nie rozgryzając tabletek W profilaktyce zawału mięśnia sercowego, po by-passach, w miażdżycy zarostowej naczyń, w profilaktyce udaru mózgu: 75-150 mg dziennie - pierwsza dawka nasycająca 150 mg.
Aspirin Protect 100 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne. O chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy oraz o stanach zapalnych przewodu pokarmowego. O chorobach krwi - hemofilii, skazie krwotocznej.
Nie korzystaj z Aspirin Protect 100 w przypadku: Napojów alkoholowych.
Aspirin Protect 100 skutki uboczne: Dawka kwasu acetylosalicylowego zawarta w tych preparatach jest niska i rzadko powoduje działania niepożądane.
Inne skutki uboczne Aspirin Protect 100: Rzadko może prowadzić do zaburzeń krzepnięcia ("siniaki" , krwawienia z dziąseł). Wysypki i zarumienienie skóry. Podrażnienie śluzówki żołądka i dwunastnicy.
Wygląd Aspirin Protect 100 opakowanie: tabletki powlekane

Informacje ACIDUM ACETYLSALICYLICUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Aspirin Protect 100, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Aspirin Protect 100, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.