Do czego jest Eucardin? Inna nazwa leku: GLYCEROLI TRNITRAS + AMINOPHYLLINUM + PAPAVERINUM.

Czy pomocne?

Lek Eucardin

Nazwa międzynarodowa dla Eucardin: GLYCEROLI TRNITRAS + AMINOPHYLLINUM + PAPAVERINUM HYDROCHLORICUM + PHENOBARBITALUM

Lek Eucardin informacje: Lek ma działanie: -- uspokajające, -- rozkurczowe na mięśnie naczyń krwionośnych, oskrzeli, pęcherzyka żółciowego, dróg moczowych, -- rozszerzające na naczynia wieńcowe jak również obniżajace ciśnienie tętnicze krwi.
Eucardin dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu choroby wieńcowej o łagodnym przebiegu, pomocniczo w leczeniu astmy oskrzelowej.
Eucardin metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Najczęściej stosuje się 2-3 razy dziennie, po rozkruszeniu należy tabletkę rozpuścić w niewielkiej ilości wody.
Eucardin poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na choroby nerek lub/i wątroby. O tym, że chorujesz na padaczkę. O tym, że chorujesz na cukrzycę, nadczynność tarczycy. O tym, że odczuwasz nieregularna przcę serca, chorujesz na zaburzenia rytmu serca.
Nie korzystaj z Eucardin w przypadku:
Eucardin skutki uboczne: Bóle i zawroty głowy. Nudności wymioty. Uczucie kołatania serca. Spadki ciśnienia tętniczego krwi.
Inne skutki uboczne Eucardin:
Wygląd Eucardin opakowanie: tabletki

Informacje GLYCEROLI TRNITRAS + AMINOPHYLLINUM + PAPAVERINUM HYDROCHLORICUM + PHENOBARBITALUM zastosowanie w Słownik lekarstw E .

Dodaj opinię o Eucardin, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Eucardin, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.