Do czego jest Gopten 2,0? Inna nazwa leku: TRANDOLAPRILUM wskazania i przeciwskazania gopten 2,0.

Czy pomocne?

Lek Gopten 2,0

Nazwa międzynarodowa dla Gopten 2,0 to lek TRANDOLAPRILUM.

Lek Gopten 2,0 informacje dla Pacjenta: Lek hamuje tworzenie się angiotensyny II -- substancji, powstającej w organizmie człowieka i biorącej udział w rozwoju nadciśnienia tętniczego.
Lekarz Gopten 2,0 dawkowanie: W leczeniu nadciśnienia tętniczego.
Gopten 2,0 metoda: Dawkę leku ustala lekarz. Lek przyjmowany jest najczęściej raz na dobę (rano) przed w trakcie lub po posiłku.
Gopten 2,0 poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nerki, wątrobę. O tym, że chorujesz na serce (szczególnie wady serca). O uczuleniu na lek. O tym, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O innych lekach, które przyjmujesz szczególnie lekach moczopędnych np. Aldactone, Spironol, Verospiron, Amylorid, Triamteren.
Nie korzystaj z Gopten 2,0 w przypadku:
Gopten 2,0 skutki uboczne: Kaszel. Bóle i zawroty głowy. Osłabienie. Zaczerwienienie skóry.
Inne skutki uboczne Gopten 2,0: Pokrzywkę, wysypkę. Obrzęk. Spadek ciśnienia tętniczego krwi. Podwyższony poziom potasu, mocznika, kreatyniny, enzymów wątrobowych w surowicy krwi.
Wygląd Gopten 2,0 opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gopten 2,0 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał TRANDOLAPRILUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gopten 2,0. Poznaj skutki uboczne Gopten 2,0 i odpowiednie przyjmowanie leku GOPTEN 2,0 zamiennik.

Od lekarza: Gopten 2,0, TRANDOLAPRILUM

Dodaj opinię o Gopten 2,0, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gopten 2,0, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje TRANDOLAPRILUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .