Do czego jest Sanaprox? Inna nazwa leku: NAPROXENUM NATRICUM wskazania i przeciwskazania sanaprox.

Czy pomocne?

Lek Sanaprox

Nazwa międzynarodowa dla Sanaprox to lek NAPROXENUM NATRICUM.

Lek Sanaprox informacje dla Pacjenta: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Lekarz Sanaprox dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu szeregu chorób reumatycznych, dny moczanowej oraz stanów zapalnych kaletek maziowych. Stosuje się go także w leczeniu nerwobólów, bólów migrenowych i bolesnych miesiączek.
Sanaprox metoda: Lek stosowany jest najczęściej doustnie. Przyjmuj lek raz lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem), w czasie posiłku , w dawkach ustalonych przez lekarza. Najlepiej jest przyjmować lek z mlekiem. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Sanaprox poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Piroksykam i inne) O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. O tym, że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego. O tym, że chorujesz na chorobę wątroby. O tym, że cierpisz na chorobę krwi. O tym, że cierpisz na chorobę Parkinsona. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Poinformuj lekarza, jeżeli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Sanaprox w przypadku:
Sanaprox skutki uboczne: Nudności, wymioty. Zgaga lub niestrawność. Biegunki lub zaparcia. Wzdęcia. Zawroty i ból głowy. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nie ustepują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Sanaprox: Obrzęku stóp i kostek. Trudności z oddychaniem. Zażółcenia powłok skórnych i oczu. Pokrzywki, rumienia na skórze. Swędzenia skóry. Szumu w uszach i osłabienia słuchu. Spadku wagi ciała. Krwawienia z przewodu pokarmowego (stolców koloru smoły lub z domieszką krwi). Podwójnego widzenia. Ostatnio wymienione objawy pojawiają się rzadko. Gdy wystąpią i staną się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Wygląd Sanaprox opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie sanaprox to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał NAPROXENUM NATRICUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Sanaprox. Poznaj skutki uboczne Sanaprox i odpowiednie przyjmowanie leku SANAPROX zamiennik.

Od lekarza: Sanaprox, NAPROXENUM NATRICUM

Dodaj opinię o Sanaprox, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sanaprox, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje NAPROXENUM NATRICUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .