Do czego jest Tussicom 200? Inna nazwa leku: ACETYLCYSTEINUM wskazania i przeciwskazania tussicom.

Czy pomocne?

Lek Tussicom 200

Nazwa międzynarodowa dla Tussicom 200 to lek ACETYLCYSTEINUM.

Lek Tussicom 200 informacje dla Pacjenta: Lek należy do grupy tzw. leków mukolitycznych, tj. upłynniających wydzielinę w drogach oddechowych. Zmniejsza lepkość śluzu, co ułatwia usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych. Ułatwia również czynność nabłonka odpowiedzialnego za usuwanie nadmiaru wydzieliny w drogach oddechowych.
Lekarz Tussicom 200 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu ostrych i przewlekłych zapaleń oskrzeli, dychawicy oskrzelowej i mukowiscydozy.
Tussicom 200 metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. U dzieci lek stosujemy od 2 roku życia. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance przegotowanej letniej wody. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas! Nie należy również dzielić zawartości saszetek.
Tussicom 200 poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Tussicom 200 w przypadku:
Tussicom 200 skutki uboczne: Rzadko może dojść do skurczu oskrzeli (szczególnie u chorych na dychawicę oskrzelową). Nudności, wymioty. Gorączka, dreszcze, wodnisty wyciek z nosa. Powyższe działania niepożądane nie pojawiają się w przypadku stosowania prawidłowych dawek. Gdyby działania te wystąpiły i ulegały nasileniu, niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem!
Inne skutki uboczne Tussicom 200:
Wygląd Tussicom 200 opakowanie: granulat

Jeśli zamierzasz przyjmowanie tussicom 200 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ACETYLCYSTEINUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Tussicom 200. Poznaj skutki uboczne Tussicom 200 i odpowiednie przyjmowanie leku TUSSICOM 200 zamiennik.

Od lekarza: Tussicom 200, ACETYLCYSTEINUM

Dodaj opinię o Tussicom 200, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Tussicom 200, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ACETYLCYSTEINUM zastosowanie w Słownik lekarstw T .