Do czego jest Mexicord? Inna nazwa leku: MEXILETINI HYDROCHLORIDUM wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Mexicord

Nazwa międzynarodowa dla Mexicord to lek MEXILETINI HYDROCHLORIDUM.

Lek Mexicord informacje dla Pacjenta: Lek działa bezpośrednio na komórki mięśnia sercowego, zmniejszając ich pobudliwość, hamuje niemiarowość akcji serca.
Lekarz Mexicord dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zaburzeń rytmu serca różnego pochodzenia.
Mexicord metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Doustnie najczęściej przyjmuje się go co 8 godzin, w trakcie spożywania lub zaraz po posiłku . Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Mexicord poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na padaczkę. O tym, że chorujesz na chorobę zwaną Miastenia gravis (nużliwość mięśni), objawiająca się uogólnioną męczliwością mięśni. O tym, że chorujesz na choroby serca. O tym, że chorujesz na chorobę wątroby lub nerek albo obu narządów jednocześnie. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Mexicord w przypadku:
Mexicord skutki uboczne: Nudności i wymioty. Brak apetytu. Zaburzenia smaku i niestrawność. Senność. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Mexicord: Oczopląs. Niepewny chód. Niewyraźne widzenie. Zaburzenia orientacji. Zwolnienie tętna.
Wygląd Mexicord opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie mexicord to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał MEXILETINI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Mexicord. Poznaj skutki uboczne Mexicord i odpowiednie przyjmowanie leku MEXICORD zamiennik.

Od lekarza: Mexicord, MEXILETINI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Mexicord, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Mexicord, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje MEXILETINI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw M .