Do czego jest Nakom Mite? Inna nazwa leku: CARBIDOPUM + LEVODOPUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Nakom Mite

Nazwa międzynarodowa dla Nakom Mite: CARBIDOPUM + LEVODOPUM

Lek Nakom Mite informacje: Lek poprawia funkcję ośrodków nerwowych w mózgu, regulujących ruchy mimowolne i napięcie mięśni. Zaburzenie ich funkcji jest przyczyną choroby Parkinsona.
Nakom Mite dawkowanie: W leczeniu choroby i zespołu Parkinsona. Usuwa sztywność i spowolnienie ruchowe.
Nakom Mite metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej co 12 godzin. Zapamiętaj dokładnie, jakie zasady dawkowania ustalił Ci lekarz. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Nakom Mite poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że chorujesz na jaskrę. O tym, że wykryto u Ciebie czerniaka. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Nakom Mite w przypadku: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Nakom Mite skutki uboczne: Bóle brzucha. Nudności. Gorszy apetyt. Ślinotok. Gdy powyższe dolegliwości utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Nakom Mite: Mimowolne ruchy twarzy. Zaciskanie powiek. Napadowe bicie serca. Swędzenie skóry. Przykry zapach potu.
Wygląd Nakom Mite opakowanie: tabletki

Informacje CARBIDOPUM + LEVODOPUM zastosowanie w Słownik lekarstw N .

Dodaj opinię o Nakom Mite, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Nakom Mite, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.