Do czego jest Nitro-mack? Inna nazwa leku: GLYCEROLI TRINITRAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Nitro-mack

Nazwa międzynarodowa dla Nitro-mack: GLYCEROLI TRINITRAS

Lek Nitro-mack informacje: Lek poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, przez co łagodzi ból serca, który spowodowany jest niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.
Nitro-mack dawkowanie: Lek ma zastosowanie przy leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej. Przy zawale mięśnia sercowego.
Nitro-mack metoda: Preparat w postaci wlewów dożylnych może być podawany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.
Nitro-mack poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na jaskrę. O uczuleniu na nitroglicerynę. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie, jeżeli zażywasz inne preparaty działające na mięsień sercowy i układ krążenia.
Nie korzystaj z Nitro-mack w przypadku: Nystatyny.
Nitro-mack skutki uboczne: Bóle głowy. Nudności bądź wymioty. Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie akcji serca, co może się wyrazić osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem. Zaczerwienienie skóry. Wszystkie te objawy mają na ogół przejściowy charakter i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowywania organizmu do obecności działającego w nim leku. Gdy powyższe dolegliwości nie ustępują, nasilają się i stają się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Nitro-mack:
Wygląd Nitro-mack opakowanie: roztwór

Informacje GLYCEROLI TRINITRAS zastosowanie w Słownik lekarstw N .

Dodaj opinię o Nitro-mack, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Nitro-mack, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.