Do czego jest Poldomet 250? Inna nazwa leku: CARBIDOPUM + LEVODOPUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Poldomet 250

Nazwa międzynarodowa dla Poldomet 250: CARBIDOPUM + LEVODOPUM

Lek Poldomet 250 informacje: Lek poprawia funkcję ośrodków nerwowych w mózgu, regulujących ruchy mimowolne i napięcie mięśni. Zaburzenie ich funkcji jest przyczyną choroby Parkinsona.
Poldomet 250 dawkowanie: W leczeniu choroby i zespołu Parkinsona. Usuwa sztywność i spowolnienie ruchowe.
Poldomet 250 metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej co 12 godzin. Zapamiętaj dokładnie, jakie zasady dawkowania ustalił Ci lekarz. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Poldomet 250 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że chorujesz na jaskrę. O tym, że wykryto u Ciebie czerniaka. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Poldomet 250 w przypadku: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Poldomet 250 skutki uboczne: Bóle brzucha. Nudności. Gorszy apetyt. Ślinotok. Gdy powyższe dolegliwości utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Poldomet 250: Mimowolne ruchy twarzy. Zaciskanie powiek. Napadowe bicie serca. Swędzenie skóry. Przykry zapach potu.
Wygląd Poldomet 250 opakowanie: tabletki

Informacje CARBIDOPUM + LEVODOPUM zastosowanie w Słownik lekarstw P .

Dodaj opinię o Poldomet 250, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Poldomet 250, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.