Do czego jest Polnitrin? Inna nazwa leku: GLYCEROLI TRINITRAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Polnitrin

Nazwa międzynarodowa dla Polnitrin: GLYCEROLI TRINITRAS

Lek Polnitrin informacje: Lek poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, przez co łagodzi ból serca, który spowodowany jest niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.
Polnitrin dawkowanie: Lek ma zastosowanie przy leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej. Przy zawale mięśnia sercowego.
Polnitrin metoda: W CZASIE ATAKU BÓLU ZA MOSTKIEM Przyjmij natychmiast lek. Włóż tabletkę między policzek a dziąsło. W czasie przyjmowania leku usiądź, aby zapobiec ewentualnym zawrotom głowy i omdleniu. Do czasu rozpuszczenia się tabletki jak najrzadziej połykaj ślinę.
Polnitrin poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na jaskrę. O uczuleniu na nitroglicerynę. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie, jeżeli zażywasz inne preparaty działające na mięsień sercowy i układ krążenia.
Nie korzystaj z Polnitrin w przypadku: Nystatyny.
Polnitrin skutki uboczne: Bóle głowy. Nudności bądź wymioty. Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie akcji serca, co może się wyrazić osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem. Zaczerwienienie skóry. Wszystkie te objawy mają na ogół przejściowy charakter i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowywania organizmu do obecności działającego w nim leku. Gdy powyższe dolegliwości nie ustępują, nasilają się i stają się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Polnitrin:
Wygląd Polnitrin opakowanie: tabletki do stosowania w jamie ustnej

Informacje GLYCEROLI TRINITRAS zastosowanie w Słownik lekarstw P .

Dodaj opinię o Polnitrin, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Polnitrin, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.