Do czego jest Unguentum Neomycini? Inna nazwa leku: NEOMYCINUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Unguentum Neomycini

Nazwa międzynarodowa dla Unguentum Neomycini: NEOMYCINUM

Lek Unguentum Neomycini informacje: Lek należy do grupy antybiotyków Aminoglikozydowych. Działa niszcząco na niektóre gatunki bakterii.
Unguentum Neomycini dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zakażeń przewodu pokarmowego, ropnych chorób skóry. Stosowany jest również w zakażeniach oczu oraz przed niektórymi zabiegami na jamie brzusznej.
Unguentum Neomycini metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, najczęściej zewnętrznie. Maść do stosowania na skórę nanosi się na chorobowo zmnienione miejsca. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Unguentum Neomycini poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że chorujesz na chorobę wątroby lub nerek albo obu narządów jednocześnie. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Unguentum Neomycini w przypadku:
Unguentum Neomycini skutki uboczne: Uczuleniowe reakcje skórne. (zaczerwienie, pieczenie, świąd) Gdy powyższe dolegliwości przedłużają się lub nasilają (szczególnie biegunka), skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Unguentum Neomycini: Zakażenia grzybicze.
Wygląd Unguentum Neomycini opakowanie: maść

Informacje NEOMYCINUM zastosowanie w Słownik lekarstw U .

Dodaj opinię o Unguentum Neomycini, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Unguentum Neomycini, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.