Leczenie Jak wyprostować zęby domowym sposobem przyczyny. Co znaczy domowego metody? Sporo osób.

Czy pomocne?

66% pozytywne
3 głosy

Jak wyprostować zęby domowym sposobem?

Definicja z ang. How to straighten teeth homemade, z niem. Wie zu begradigen Zähne selbst gemachte.

Co to znaczy: Czy zastanawiasz się nad tym, czy można wyprostować zęby dzięki jakiegoś domowego metody? Sporo osób korzysta w tym celu ze standardowego metody, a więc aparatu ortodontycznego, lecz jeśli nie interesuje Cię taka sposób i szukasz dla siebie czegoś innego, przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
jeśli nie chcesz korzystać z aparatu ortodontycznego.
Pomimo tego, iż klasyczne aparaty ortodontyczne są ciągle bardzo popularne, nie są one jedynym metodą, tak aby wyprostować Twoje zęby. Inną istniejącą sposobem prostowania zębów, jest użycie kawałka czystego plastiku. Przypomina on coś w rodzaju retainera, lecz jest kompletnie przezroczysty i można go nosić zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.
krok 2
Retainery.
Niektórzy ludzie mogą osiągnąć niesamowite rezultaty w prostowaniu swoich zębów, jedynie dzięki noszenia retainerów, a więc aparatów retencyjnych. Retainery są wykonane z metalu i różnią się pomiędzy sobą rozmiarami, bo te zależą od wielkości j. ustnej i od tego, które zęby wymagają prostowania. Najlepiej jeżeli przedyskutujesz ze swoim dentystą to, czy aparat retencyjny jest dla Ciebie najlepszą opcją.
krok 3
Całkowita zmiana wyglądu zębów.
Możesz również spróbować pokrycia swoich zębów porcelaną. To jest następna sposób, którą lepiej najpierw omówić ze swoim dentystą. Istnieje sposobność nałożenia porcelanowych licówek na jeden albo dwa brzydkie zęby i już jedynie zrobienie tego, wprowadzi dramatyczną różnicę w Twoim uśmiechu. Twój dentysta może dać Ci kilka wskazówek, odnośnie tego co można aby zrobić z Twoimi krzywymi zębami.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wspomniane powyżej sposoby są rozsądnymi pomysłami na to, jak wyprostować zęby bez konieczności noszenia aparatu ortodontycznego. Należy jednak pamiętać, iż każdy ma inne potrzeby, jeżeli chodzi o zdrowie swoich zębów i j. ustnej. Niektórzy ludzie cierpią na stłoczenia zębów, mają zgryz głęboki albo zgryz otwarty lub zwyczajnie ich zęby nie rosną tam gdzie powinny, co może równie dobrze oznaczać, iż jest potrzeba dany ząb usunąć ( lub okaże się, iż taki ząb może zostać wyrównany w stosunku do pozostałych zębów). Wszystko w zależości od indywidualnych potrzeb i tego co zasugeruje Ci Twój dentysta.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    cos wiecej o tym kawałku plastiku?

    cos wiecej o tym kawałku plastiku?