Leczenie Jak leczyć bezpłodność przyczyny. Co znaczy problem występujący zarówno u kobiet jak i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak leczyć bezpłodność?

Definicja z ang. How to treat infertility, z niem. Wie zur Behandlung von Unfruchtbarkeit.

Co to znaczy: Niepłodność może być spowodowana poprzez bardzo sporo czynników i to jest problem występujący zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Palenie papierosów, zła dieta, stres, depresja, niepokój, wybrane leki i problemy z kobiecymi narządami odgrywają ważną rolę w wywołaniu bezpłodności. Cysty na jajnikach i zapalenie jajowodów mogą także być powodem niepłodności u kobiet. Leczenie może być bardzo kosztowne, nie jest gdyż objęte ubezpieczeniem. Są jednak proste i tanie metody na leczenie niepłodności domowymi sposobami.
Wit. CTlenek azotuEkstrakt z pestek winogronOlej wiesiołkaProdukty bogate w wapńOwoce i warzywaDużo płynówSyrop na kaszel
krok 1
Weź duże ilości witaminy C w celu powiększenia produkcji śluzu poprzez szyjkę macicy. Śluz szyjkowy jest bardzo istotny, gdy próbujesz zajść w ciążę. Tlenek azotu jest następnym dobrym metodą na powiększenie ilości śluzu, ponadto pomaga w lepszym dopływie krwi do narządów płciowych.
krok 2
Stosuj ekstrakt z pestek winogron w połączeniu z witaminą C, powiększa on jej skuteczność. ponadto ekstrakt z pestek winogron jest przeciwutleniaczem i może pomóc w ochronie plemników.
krok 3
Olej wiesiołka pomoże nie tylko zwiększyć liczba śluzu w szyjce macicy, lecz ponadto poprawia jego jakość. Owulacja występuje zwykle wtedy, gdy śluz szyjkowy wygląda jak białko jajka. Olej z wiesiołka jest ziołowym środkiem, wykorzystywanym zwykle jako konieczne kwasy tłuszczowe i środek przeciwzapalny.
krok 4
Jedz produkty bogate w wapń, takie jak mleko, ser czy jogurty. Dwie do trzech porcji na dzień pokarmu bogatego wapń, pomogą ci w walce z bezpłodnością.
krok 5


szpinak

Wprowadź do swojej diety świeże owoce i warzywa. Owoce i warzywa zawierające kwas foliowy są szczególnie istotne w leczeniu bezpłodności. Staraj się spożywać ciągu dnia ok. 7 porcji świeżych owoców i warzyw. Znaczne ilości kwasu foliowego zawierają brokuły, szpinak, sok pomarańczowy i soczewica.
Wskazówki i ostrzeżenia
Weź syrop przeciwkaszlowy w momencie owulacji, zwiększysz liczba śluzu szyjkowego.Upewnij się, iż masz owulację. Jeżeli nie masz owulacji, a twoje miesiączki są nieregularne, skontaktuj się z ginekologiem.Zwolnij tempo ćwiczeń.Noś luźne ubrania.Ogranicz spożycie kofeiny.Prowadź kalendarz, aby śledzić własne dni płodne.Jedz chude mięso, takie jak drób.Jedz minimum sześć porcji produktów spożywczych z pełnego ziarna, takich jak płatki owsiane, brązowy ryż czy pieczywo pełnoziarniste.Pij wiele płynów, by zwiększyć liczba śluzu szyjkowego.Rzuć palenie, może ono wywołać bezpłodność.Uwolnij się od alkoholu i kofeiny.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.