Do czego jest Glucophage 850? Inna nazwa leku: METFORMINI HYDROCHLORIDUM wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Glucophage 850

Nazwa międzynarodowa dla Glucophage 850 to lek METFORMINI HYDROCHLORIDUM.

Lek Glucophage 850 informacje dla Pacjenta: Pobudza pobieranie glukozy przez mięśnie i komórki tłuszczowe. Nasila działanie insuliny wydzielanej przez trzustkę. Zmniejsza stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi.
Lekarz Glucophage 850 dawkowanie: Lek stosowany jest u dorosłych w leczeniu cukrzycy niezależnej od insuliny, często w połączeniu z innymi lekami, także z insuliną. Ma zastosowanie przede wszystkim u chorych otyłych i z zaburzeniami gospodarki lipidowej.
Glucophage 850 metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, na podstawie wyników badań stężenia glukozy we krwi i w moczu. Lek przyjmuje się w czasie posiłku lub po nim . Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Glucophage 850 poinformuj lekarza: O aktualnych lub przebytych chorobach nerek i wątroby. O zauważonych objawach ubocznych po zastosowaniu leku. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Glucophage 850 w przypadku: Alkoholu.
Glucophage 850 skutki uboczne: Nudności, wymioty, biegunka.
Inne skutki uboczne Glucophage 850:
Wygląd Glucophage 850 opakowanie: tabletki powlekane

Jeśli zamierzasz przyjmowanie glucophage 850 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał METFORMINI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Glucophage 850. Poznaj skutki uboczne Glucophage 850 i odpowiednie przyjmowanie leku GLUCOPHAGE 850 zamiennik.

Od lekarza: Glucophage 850, METFORMINI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Glucophage 850, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Glucophage 850, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje METFORMINI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .